lekarz Alina Kasperek-Dubiel

W przeciwieństwie do wcześniejszej konsultacji wykonanej prywatnie u innego lekarza, Pani Doktor poświęciła mojemu niemowlaczkowi dużo czasu i uwagi. Poza dokładnym omówieniem choroby i sposobu leczenia, Pani Doktor udzieliła rad jak stymulować wzrok dziecka, kiedy ujawniają się wady wzroku wymagające ewentualnej wizyty u okulisty. Lekarz bardzo miły, uprzejmy, podchodzący z sercem do dzieci.

ja dodzwonilem sie za 1szym razem po 3sygnale

ja dodzwonilem sie za 1szym razem po 3sygnale

No...niestety ,od czterech godzin próbuję dodzwonić się do przychodni i nikt nie raczy podnieść słuchawki. Wykonałam 43!!! połączenia.Oprócz tego ,że to wkurzające to po prostu przykre ,że metody PRL-owskie dalej funkcjonują :(

Bardzo dobry lekarz mający "serce" dla pacjenta.

Bardzo dobry lekarz mający "serce" dla pacjenta.

Jedyny olkulisa, który przepisuje okulary do wady wzroku, a nie opiera się wyłącznie na wsazaniach komputera.

Pani doktor dokładnie przebadała moją córkę. Córka ani na moment nie rozpłakała się podczas badania. Wytłumaczyła jak mamy postępować w chorobie. Odpowiadała na zadawane pytania. Była przy tym uprzejma.Polecam

jeżdze do niej z dzieckiem jest bardzo ciepła miłą osobą

jeżdze do niej z dzieckiem jest bardzo ciepła miłą osobą