Fajna pani wszystko wytłumaczy jak trzeba, dobrze ćwiczy mowę z dzieckiem u nas jest wyraźna poprawa.

Lekarz godny polecenia,ma cierpliwości do mało współpracujących pacjentów, miła sympatyczna,zawsze uśmiechnięta.Wizyty są systematyczne i częste,co jest jak najbardziej potrzebne w terapii poudarowej.Mama lubi te czwartkowe spotkania,chociaż prace domowe odrabia niezbyt chętnie.DOBRY SPECJALISTA.

Bardzo polecam, pani z sercem do dzieci. Syn się bardzo przyzwyczaił i szybko panią polubił. Dobre rady, zawsze można zadzownic zapytać. Z całego serca polecam, cud kobieta ❤️

Bardzo polecam. Pani bardzo dobrze tłumaczy i pokazuje co i jak dziecko ma robić, pokazuje również rodzicowi jak dziecko ma ćwiczyć. Na każdej wizycie jest sprawdzana wymowa, układ języka, sprawdzane są postępy. W gabinecie zawsze jest miła atmosfera, dziecko chętnie przychodzi. Dzięki terapii i wskazówkom do domu, córka coraz lepiej sobie radzi z prawidłowym położeniem języka i zamykaniem buzi.

Na każdej wizycie jest sprawdzana wymowa, układ języka, sprawdzane są postępy.
W gabinecie zawsze jest miła atmosfera, dziecko chętnie przychodzi.

Metody leczenia, które stosuje Pani Doktor w naszym przypadku sprawdzają się w 100%. Postępy w mowie 6cio latka są bardzo duże. Pani Doktor stara się, aby zadawane ćwiczenia były ciekawe i chętnie wykonywane przez dziecko. Nie jest to zwykle powtarzanie zwrotow/słówek, ale często zabawa językiem, różne historyjki itp. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Polecam Panią Alinę. Dobry logopeda. Dziecko chętnie chodzi na wizyty. Pani doktor wszystko wytłumaczy, dobrze przekazuje informacje. Miła, kompetentna. Chociaż same wizyty nie wystarczą,trzeba ćwiczyć w domu. U synka prawie 3 letniego widać efekty pracy Pani doktor i naszej.

Pani Doktor ma dobre podejście do dzieci. Synek był na pięciu wizytach i od razu widać poprawę w mowie. Potrafi już wypowiedzieć trzy litery z którymi miał wielki problem. Wizyty są krótkie ale zadania są bardzo dobrze dobrane. Najważniejsze jest to aby ćwiczyć w domu i rezultat gwarantowany.

Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta :). Zawsze miła atmosfera, wytłumaczenie. Pani Alina jest dobra i ciepła osobą . Dzieci ja kochają.

Super lekarz, potrafi kompleksowo spojrzeć na pacjenta. Synek lubi wizyty i lubi wykonywać ćwiczenia z Panią. Najważniejsze, że widać efekty ćwiczeń - a to najbardziej cieszy. Pani doktor bardzo dużo tłumaczy i wyjaśnia zarówno wątpliwości pacjentów jak i cel kolejnych ćwiczeń. Jest bardzo komunikatywna, nie ma problemów z ewentualnym przełożeniem wizyty, miła, sympatyczna a jednocześnie stanowcza i konkretna. Gorąco polecam.

Pani Alina wspaniała pani doktor . Super podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm i ogrom wiedzy. Zawsze ma czas dla pacjenta. U mojego syna po kilku wizytach duży postęp. Godna polecenia pani doktor. Niestety tacy ludzie jak pani Alinka to niestety rzadkość. Polecam z całego serca.