mgr Alina Koleśnik-Nykiel

Logopeda, Logopeda dziecięcy, Neurologopeda, Rehabilitant

Polecam! Spotkania odbywają sie w milej, przyjaznej atmosferze. Juz po czterech dniach od pierwszego spotkania, przy przestrzeganiu odpowiednich zasad, synek podejmowal pierwsze próby mowienia.

Szczerze polecam wizyty u Pani doktor. Miła, cierpliwa ale przede wszystkim profesjonalna. Już po kilku wizytach widać znaczącą poprawę w mowie mojej córeczki. Moje dziecko uwielbia chodzić "do tej miłej Pani" - jak określa Panią Alinę Koleśnik-Nykiel. Efekty zauważalne. Bardzo nam pomogła.

Efekty zauważalne. Bardzo nam pomogła.

Lekarz godny polecenia ma świetny kontakt z dzieckiem jak i z rodzicem. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm.

Pani doktor godna polecenia.Córka chodzi do niej bez problemu.Ćwiczenia zadawanwe do domu dziecko odrabia chętnie.

Polecam! Pierwsze efekty było słychać bardzo szybko. Dzieci chętnie chodzą na wizyty, a ćwiczenia w domu to dla nich zabawa.