lekarz Alina Korycka

Pediatra, Kardiolog

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Nie rozumiem skąd te komentarze związane z brakiem uprzejmości? Byłam na jednej wizycie z 16 miesięczną córeczką. Lekarz rodzinny skierował małą do poradni kardiologicznej w związku ze szmerami serduszka. Pani doktor przemiła, konkretna i wytlumaczyla wszystko przystępnym językiem. Zaskoczyła mnie od razu po wejściu do gabinetu. Wręczyła mojemu mężowi tablet z bajeczkami żeby zająć czymś dziecko podczas badania. Pani doktor ma bardzo fajne podejście do małych dzieci. Za rok kontrola. Wizyta odbyła się w ramach NFZ w przychodni "nasz lekarz" w Toruniu. Bardzo fajny, nowoczesny obiekt. Robi wrażenie! Czas oczekiwania do kardiologa dziecięcego ok. 3 m-cy. Dla porównania: Szpital w Toruniu - 12 m-cy, szpital w Bydgoszczy 16 m-cy.

Jestem bardzo zadowolona,. Zbadała syna, przestudiowała dokładnie jego wypisy szpitalne i bardzo dokładnie wyjaśniła nam chorobę syna.Wiemy co może a czego absolutnie w jego stanie nie wolno. Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy

Jestem bardzo zadowolona,.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy

Pani Doktor trafnie postawiła diagnozę u córki. Bóle w klatce były pochodzenia gastrologicznego. Mimo to dodatkowo wykonała wszystkie możliwe badania.

JA byłam z swoim synkiem już po raz drugi u Pani doktor . i jako jedyna z lekarzy szczegółowo i "po ludzku" wytłumaczyła co dolega mojemu dziecku. Jestem bardzo zadowolona i oby było więcej takich lekarzy;)

Pani doktor zbadala mina corke Po wielkich narzekaniach i wielokrotnym wylaczaniu aparatury.corka najlepiej zeby sie nie odzywala i oddychala bo wyprowadzala lekarke z rowowagi.moim zdaniem pani doktor nie ma wogole podejscia sdo dzieci.nic dziwnego ze nie ma do niej kolejek.

A ja jak najbardziej polecam. To była moja pierwsza wizyta, pani doktor bardzo uprzejma, wyjaśniła wszystko, zebrała wszystkie dane, zrobiła badania, skierowała na inne, by mieć wszystko, co jej potrzebne. Nie wiem, dlaczego wielu ludzi ją ocenia. Ja jak najbardziej polceam

Lekarz jest nie uprzejmy, to przede wszystkim. Nie ma rozmowy, nie mozna o nic zapytac, jest nie uprzejma nie uprzejma i jeszcze raz nie uprzejma. Nie zlecajac kontrolnych badań np krwi twierdzi że są złe i przepisuje nie potrzebne dziecku suplementy diety typu żelazo, kiedy dziecko ma dobre żelazo. Wychodzac z gabinetu mam wrazenie że pani Doktor sama dokonca nie jest przekonana czy wie co robi. Przestrzegam przed strata czasu na leczenie u tej lekarki.

Byłam z synkiem już kilka razy u pani doktor i raczej podejście było o.k. przebadany na spokojnie, wszystko wytłumaczone przez panią doktor, bez nerwów, pozytywnie. Tylko na ostatniej wizycie która miała być tylko kontrolą bo wszystko było już dobrze - nagle pani doktor stwierdziła inną wadę czym bardzo mnie zaskoczyła bo nie wiem dlaczego od początku jej nie wykryła:( bardzo mnie ta wizyta załamała:(

Potwierdzam poprzednie opinie.Wiele nerwów może kosztować taka wizyta i zakończyć się nie przeprowadzonym badaniem...

nie polecam tego lekarza. nieuprzejma, wymaga od 8 mieś. dziecka ciszy i spokoju, zbulwersowana wyłączyła sprzęt mówiąc że tak nie będzie pracować. Usłyszałam to samo co Przedmówca- że dziecko jest rozpuszczone i hałaśliwe i że starsze dzieci rozumieją, że mają być spokojne!chyba sama nie jest matką, albo zapomniała. Badanie nie przeprowadzone, plus sprawiona przykrość mi- jako mamie.Aha, gdy ubierałam dziecko do gabinetu został poproszony kojeny pacjent, więc nawet nie miałam szans na rozmowę czy pytania.Chcę zaznaczyć, ze nie jest to opinia po jednej wizycie, lecz po kilku. Szukam innego lekarza