lekarz Alina Kowalczyk

Ginekolog położnik, RTG, USG

Marta

01.02.2017

To moja pierwsza Pani ginekolog i nie mam zamiaru jej zmieniać. Byłam już na 3 wizytach i tyle cierpliwości i zrozumienia nigdy nie doświadczyłam w służbie zdrowia, nie ważne czy prywatnie cz nie. Pani doktor była spokojna gdy ja panikowałam podczas 1 wizyty i kolejnych związanych z leczeniem. Potrafiłam trząś się, a ona spokojnie mówiła odwracając moją uwagę. Polecam wszystkim !

anonim

26.09.2016

Miła, wszystkie macie piękną maciczkę?... co do kompetencji- gubi się w zeznaniach i nie potrafi jasno określić co się dzieje. Prowadzenia ciąży nie polecam u Pani doktor. Zamiast się cieszyć już płacze kilka dni bo nie potrafi jasno powiedzieć czy ciąża jest czy nie.

stala pacjentka

11.01.2016

duza profesjonalnosc leczenia, bardzo skrupulatna i dokladna w leczeniu, mila , usmiechnieta, poswieca duzo czau pacjentce, nie spieszy sie, pelny pakiet badan, bardzo , ale to bardzo polecam i na zadna inną bym JEJ nie zamienila

Karolina

23.10.2014

Bardzo miła Pani doktor, polecam na pierwszą wizytę, atmosfera nie jest stresująca, Pani wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, jest kompetentna i poświęca tyle czasu ile trzeba, poza tym cena wizyty jest przystępna. Jestem bardzo zadowolona i polecam :)

Beata

01.07.2014

polecam Panią doktor na pierwszą wizytę. Miła, kompetentna. Poświęca dużo czasu aby odpowiedzieć na każde pytanie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "USG Częstochowa"?

Rafał Szyller

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12