lekarz Alina Luberecka-Leszczyńska

Najlepsza Pani doktor u jakiej była. Super profesjonalna, olbrzymia wiedza na każdy temat no i najważniejsze - chęć dzielenia się nią z pacjetkami. Bardzo miła, otwarta i widać, że zwyczajnie jest dobrym człowiekiem.

Bardzo się angażuje w to co robi. Ja mam same najlepsze doświadczenia.Jest osobą otwartą posiada umiejętność dotarcia do pacjentki, tak, że można jej wszystko powiedzieć, a to bardzo ważne w trafnym postawieniu diagnozy. W najgorszych przypadkach daje nadzieję i robi to w taki sposób, że można uwierzyć, że każdą chorobę można pokonać. Chciałabym zaznaczyć, że dzisiaj takich lekarzy jest bardzo mało.

Osoba ktora nie powinna wykonywac zawodu lekarza, gdyz zamiast pomagac szkodzi

Osoba ktora nie powinna wykonywac zawodu lekarza, gdyz zamiast pomagac szkodzi

Pani doktor jest dobrym lekarzem i świetnym człowiekiem. Wyleczyła mnie z wielu różnych dolegliwości, poważnych i mniej poważnych. Prowadziła ciążę i wykonywała cesarskie cięcie. Nie oszukuje i nie naciąga na kasę. Jest czujna, uważna, spostrzegawcza i dokładna. Zawsze można do niej zadzwonić, umówić się prawie zawsze. Wszystko dokładnie tłumaczy. Poza tym jest miła i uprzejma. Moim zdaniem jest jednym z najlepszych elbląskich ginekologów. No a polski szpital nie wygląda tak jak ten w Leśnej Górze, ale to już odrębny temat.

Pani doktor jest dobrym lekarzem i świetnym człowiekiem.
Nie oszukuje i nie naciąga na kasę.
Jest czujna, uważna, spostrzegawcza i dokładna.
Zawsze można do niej zadzwonić, umówić się prawie zawsze.
Wszystko dokładnie tłumaczy. Poza tym jest miła i uprzejma.
Moim zdaniem jest jednym z najlepszych elbląskich ginekologów.

Kiedyś byłam pacjentką Centrum Ginekologii, czyli "publicznie" leczylam się u Pani Lubereckiej. Za każdym razem podobało mi się jej profesjonalne podejście do pacjenta - krótko, na temat, ale treściwie, bez zbędnego gadania ale wyczerpująco. od 6 lat leczę się prywatnie u Pani doktor - w między czasie urodziła się dwójka moich dzieci, Panin dr prowadziła te ciąże. Nie mam zastrzeżeń, polecam

leczę się od dobrych paru lat i z całego serca polecam Panią dr.To ona pomogła mi wyjść z dołka ,w który wpędził mnie dr.Pasieczny.Zrobiła wszystko co było w jej mocy.nie żałuję ani jednej chwili,że trafiłam do niej.Polecam z czystego serca.

Jestem od kilku lat pacjentką Pani doktor, serdecznie polecam

Jestem od kilku lat pacjentką Pani doktor, serdecznie polecam

Jestem pacjentka od 9lat,nie mam żadnych zastrzeżeń.

Jestem pacjentka od 9lat,nie mam żadnych zastrzeżeń.

Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat, jest wspaniałą uprzejmą osobą i świetnym lekarzem. Zdecydowanie polecam.

moja akcja porodowa zaczęła sie podczas dyżu nocnego Dr Lubereckiej i trwała 10 godzin w tym czasie ww nie pojawiła się ani razu aby sprawdzić czy wszystko ze mną i moim maleństwem jest dobrze. Zdecydowanie nie polecam