Alina Marek-Figura

2,9
2,6
2,6
2,4

Konkretna babka, odpowiada na pytania zawsze wychodzę z gabinetu z pełną wiedzą. Cenowo przystępnie, godziny przyjęć komfortowe.

Ja polecam panią doktor Figurę. Chodzę do niej prywatnie. Zawsze wszystko wytłumaczy co się dzieje. Co prawda ma specyficzny sposób rozmawiania z pacjentem, ale ja jestem zadowolona. Obecnie pani doktor prowadzi moją ciążę. Zawsze pytam o zdjęcie z usg i daje bez problemu nigdy mi nie odmówiła.

bardzo NIEDELIKATNA, nieuprzejma, zero kultury, wiedzy, takich lekarzy powinni nie zatrudniać NIGDZIE. Po jej badaniu kontrolnym bolał mnie bok przez tydzień. Co za kawał bladzi...

Jestem w 4 miesiacu ciazy przyszlam do pani doktor po miesiacu na wizyte i mowie ze sie zle czuje jestem strasznie oslabiona na co ona " teraz kazdy sie zle czuje " mowie dalej ze mam bardzo slabe cisnienie na co ona " ze ona moze narzekac na niskie cisnienie" nie badajac mnie w ogole kiedy tez mowie ze kuje mnie w brzuchu kazala przyjsc za miesiac jezeli wczeniej nie bedzie krwawienia i wysokiej temperatury ostani raz badania jakie mi zlecila to bylo gdy sie dowiedzialam o ciazy w listopadzie od tej pory nie mialam zleconych przez nia zadny badan moje zdenerwowanie bylo tak mocne ze postanowilam jechac do lekarza do bielska i co sie okazalo ze bol byl spowodowany silna infekcja i bardzo zmieniona nadzerka ja sie pytam jakim prawem ona MOZE BYC LEKARZEM ?? Teraz mam zamiar napisac skarge i napewno to zrobie bo ta kobieta jest okropna!!!!! Nie powina w ogole leczyc ludzi !!!

Przyszłam do Pani Marek-Figury będąc w drugim miesiącu ciąży. Była bardzo niemiła, wręcz okropna, wcale nie delikatna, badanie było bolesne. Powiedziała mi, że nie da mi żadnych skierowań na badania-dała tylko na badanie moczu, które kosztuje 5 zł- oskarżyła mnie o to, że przyszłam tylko po skierowania, żeby mieć za darmo badania... i że jeśli taki mam zamiar faktycznie to mnie już nie przyjmie następnym razem. Strasznie wredne, egocentryczne i zadufane w sobie babsko

Ja jestem zadowolona może ma swoje humory ,ale mnie pomogła.

Ja jestem zadowolona może ma swoje humory ,ale mnie pomogła.

To była pierwsza pani doktor ginekolog u której byłam, jako młoda dziewczyna (miałam wtedy 16 lat teraz mam 21) czułam się bardzo skrępowana. Zdanie pani doktor"Niech dziewczyna się rozbierze, niech dziewczyna rokroczy nogi" zraziło mnie bardzo do badań ginekologicznych.

Wszystko zależy od tego jaki ma humor !! jak wiatr zawieje, raz taka raz taka!

Wszystko zależy od tego jaki ma humor !! jak wiatr zawieje, raz taka raz taka!

Nie polecam. Po wizycie wyszłam przerażona z gabinetu.

Nie polecam. Po wizycie wyszłam przerażona z gabinetu.

fatalna, niemiła, nic nie wytłumaczy, tylko mamrze coś pod nosem

fatalna, niemiła, nic nie wytłumaczy, tylko mamrze coś pod nosem