lekarz Alina Masiakowska

Pediatra

Pani doktor zawsze ma czas dla każdego pacjenta, nigdy nie potraktowała nas w pośpiechu , chociaż są okresy,że często u niej się pojawiamy, nigdy nie lekceważy nawet najdrobniejszych objawów, przy tym ciepła, uśmiechnięta i przede wszystkim kompetentna.

To najlepszy lekarz pediatra, jakiego spotkałam!!! Nigdy niczego nie lekceaważy, do każdego problemu podchodzi bardzo poważnie. Jest przemiła!

Bardzo ciepła, miła Pani Doktor. Świetnie doradza i zna sie na swoim fachu. Takich umiejętności może pozazdrościć jej każdy inny lekarz w Lesznie, ale i nie tylko. Mimo tak dużej ilości pacjentów przyjmowanych dziennie, zawsze znajdzie czas. Serdecznie polecam tego specjalistę.

Bardzo miła, drobiazgowa w diagnozie, wypisuje bez problemu skierowania do specjalistów. Interesuje się dzieckiem i wszystkimi problemami. Polecam tego lekarza!!!

polecam w 100%. cierpliwa i sympatyczna, z dobrym podejściem do dzieci, a przy tym dokładna, wręcz drobiazgowa.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Leszno"?

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań
Września
NZOZ "Termed"
ulica Wiśniowa 8
88-230 Piotrków Kujawski
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
55 Pułku Piechoty 30, II piętro