lekarz Alina Mosieniak-Bartczak

Wspaniały lekarz znający się na swojej pracy, życzliwy człowiek, zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie "oszczedza" na badaniach i skierowaniach do specjalistów,na każdej wizycie bada ciśnienie. Do Pani Doktor trafiliśmy przez przypadek gdy u męża co 2-3 tygodnie występowała wysoka temperatura a lekarze z innej przychodni na Teofilowie twierdzili że nic mu nie jest. Pani Doktor zajęła się mężem od pierwszej wizyty, leciała kilkanascie badań, była dociekliwy i wnikliwa, okazalo sie ze mąż miał.beakterie coli. Jesteśmywraz z mężem pacjentami Pani Doktor od kilku lat i nie wyobrażam sobie innego lekarza, oby wiecej takich lekarzy

Polecam gorąco Panią doktor. Jest bardzo miłą i konkretną osobą, odpowie na każde pytanie i zawsze stara się pomóc jak tylko może.

Jak dla mnie lekarz z nieodpowiednim podejściem do pacjenta, niemiła i niezadowolona, pomimo, że ja byłem spokojny i tylko pytałem. Odradzam tego lekarza wszystkim znajomym, którym przeszkadza naburmuszona mina na twarzy lekarza.

Pani Doktor jest naprawdę wspaniałym specjalistą a jednocześnie bardzo fachowo udziela pomocy. Każda wizyta w gabinecie trwa tak długo jak według Pani Doktor jest to konieczne. Życzę sobie i innym pacjentom, aby wszyscy lekarze tak podchodzili z sercem i zrozumieniem.