lekarz Alina Obszańska

Okulista, Okulista dziecięcy

Bardzo polecam. Pani doktor jest bardzo mądrą i wykształconą osobą. Od pierwszego momentu, gdy wszedłem do jej gabinetu atmosfera w środku była bardzo sympatyczna i miła.

Uważam że Pani doktor Alina Obszańska to wybitna specjalistka. Zna się doskonale na swojej pracy i trafnie stawia diagnozę. Dodatkowo czas spędzony umila miłe usposobienie Pani doktor. Zawsze wszystko wytłumaczy i wysłucha pytania pacjenta. Jest to jedyna osoba wśród okulistów, która rozpoznała moją chorobę. Bardzo polecam Panią doktor!!!!

Zdecydowanie polecam, szczególnie dla dzieci. Bardzo miła kobieta, wszystko dobrze wyjaśnia tłumaczy. Ma dobre podejście do dzieci, a tego niektórym brak. POLECAM

Pani doktor wyraźnie gdzieś się spieszyła i nie mogła skupić się na mojej wizycie.

Dzisiaj byłam po raz pierwszy u Pani dr.Aliny Obszańskiej i jestem bardzo zadowolona z przyjęcie.Bardzo miła przyjazna,spokojna,dokładnie wyjaśniła mi moje schorzenia,a krótka rozmowa podziałała jak balsam dla duszy i ciała.Serdecznie pozdrawiam panią doktor wdzięczna pacjentka Gosia DZ.

Wciąż poszukujesz "Okulista Legnica"?

Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny
Pocztowa 9