Alina Orlicka-Kuciera

Bardzo polecam Panią doktor! Poświęci czas pacjentowi, duża wiedza i kompetencja. Uważnie słucha i odpowiada na pytania.

Wspaniała Pani doktor do stawiania prostych ,mało skomplikowanych rozpoznań.W trudniejszych sytuacjach mało kompetentna ,z dużym brakiem wiedzy,chociażby w zakresie chorób nerek:(

Najlepsza Pani Doktor jaką kiedykolwiek spotkałam. Czuję się bezpieczniej, kiedy mój Syn jest pod Jej opieką.

Rewelacja, przepisałam swoje dziecko do Poradni gdzie leczy Pani Doktor ( muszę niestety dojeżdzać ) ale nie żałuję to był dobry wybór. Kompetencja i naprawdę profesjonalne podejście do mojego Michałka. Poza tym uprzejmość i ciepło.

jest to lekarz pediatra i jest bardzo dobryn pediatrą polecam wszystkim którzy maja dzieci jest naprawde super lakarz

Zabiegana i ciężko się do niej dostać ale to prawdziwy człowiek - lekarz

Zabiegana i ciężko się do niej dostać ale to prawdziwy człowiek - lekarz

Pani doktor jest wychwalana jako bardzo dobry pediatra dziecięcy w Zabrzu, gdzie nie ukrywam jest ciężko się dostać na wizytę.(rejestracja od 8 rano ale kolejkę trzeba zajęć sobie o 7 żeby zostać przyjętą w danym dniu ).Parę razy byłam u Pani doktor z błahymi sprawami i zawsze byłam zadowolona po wizycie do ostatniego incydentu. Zdecydowanie przereklamowana zdiagnozowała u mojego dziecka zapalenie ucha (trudno było nie zauważyć ponieważ był już wyciek ropny)ale przeoczyła anginę jest to dla mnie całkowicie niezrozumiałe ponieważ oglądała gardełko. W tym samym dniu laryngolog oznajmił mi iż dziecko ma zapalenie ucha oraz ropne czopy na migdałach(anginę).Jak lekarz z wieloletnim stażem mógł tego nie zauważyć.Potraktowała nas taśmowo, jestem zawiedziona jej postawą zdecydowanie nie polecam tej lekarki.!!!

REWELACYJNA OSOBA JAKO LEKARZ I CZŁOWIEK.POLECAM.

REWELACYJNA OSOBA JAKO LEKARZ I CZŁOWIEK.POLECAM.

Pani doktor faktycznie jest świetnym specjalistą ale dostanie się do niej graniczy z cudem :/ dlatego też przepisaliśmy do innej przychodni i o dziwo znaleźliśmy jeszcze lepszą pani doktor!Mimo wszystko polecam dr.Orlicka

Super lekarka szkoda tylko że przychonia pozbyła się tajkich dobrych lekarzy jak pani Dybkowska - dla dorosłych.Ale dla pocieszenia Dr.Dybkowska przu\yjmuje Zabzre - Konczyce przepisałam się.Panie w rejestracji bardzo miłe lepsze niż na Reymonta.POLECAM !!!!!!!