dr n. med. Alina Osuch

Chirurg stomatolog

Czy na pewno była Pani u Pani dr Osuch? Termin wydania opinii się nie zgadza. Jest to mało prawdopodobne, żeby nie poinformowała pacjentki ale raczej to nie o nią chodzi.

Niewiarygodne ale prawdziwe - na Fundusz Pani doktor usunęła mi wszystkie 4 ósemki. Przeżycie obiektywnie straszne, ale czułam, że jestem w dobrych rękach.

Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Jeśli macie zęba do wyrwania i wydaje wam się, że ten ząb jest w tak kiepskim stanie, że lekarz będzie ciął, drapał, podważał, szył, szukał korzeni, itp To uwaga tylko tak się wam wydaje! Mój ząb był w tragicznym stanie, a raczej to co z niego zostało, ale Pani doktor pozbyła się go raz dwa, już po dwóch godz jadłam zupkę w domku, z nadal zdrętwiałą szczęką, znieczulenie mają zabójcze, nic nie boli, nic nie poczułam. Od tej pory to jest mój dentysta. Polecam innym strachliwym jak ja.

Nieprawdopodobne, ale ta kobieta wyrywa "trudne" zęby zanim pacjent się zorientuje, że już działa znieczulenie. Jestem nadwrażliwcem w kwestii własnego uwielbienia, z zajęczym strachem siadam na fotelu. Do tego lekarza wróciłabym wręcz z przyjemnością!

Najlepiej wyrywa zgniłe zęby w Jeleniej. Nic nie bolii w trakcie i po.

Najlepiej wyrywa zgniłe zęby w Jeleniej. Nic nie bolii w trakcie i po.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Jelenia Góra"?

Beata Jabłońska

Ul. Okrzei 5