Pani dr jest osobą z prawdziwym powołaniem i dużą wiedzą. Zawsze starannie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta. Jak dotychczas Jej diagnozy były trafne, a zaordynowane leki skuteczne. Gdyby wszyscy tak skrupulatnie traktowali problemy zdrowotne swoich pacjentów, to choroby nawet te przewlekłe i uciążliwe, nie byłyby takim życiowym obciążeniem.

polecam, bardzo dobra lekarka. Zawsze znajduje czas dla wszystkich swoich pacjentów. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z odmową wizyty.

Najgorsza placówka w łodzi, to jest jakaś masakra. Człowiek idzie tylko i wyłącznie w potrzebie tzn gdy jest naprawdę chory a tam żeby się dostać to trzeba walczyć ze stałymi bywalcami placówki, i nigdy nie ma miejsc bo panie sobie przychodzą ciśnienie zmierzyć albo pogadać o pogodzie......... nie polecam nikomu normalnemu .....................

Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz. Rzadko u niej bywam częściej moja rodzina, ale ona potrafi do każdego podejść z sercem, przy tym rzeczywiście angażuje się w leczenie. Po prostu wzór lekarza.

Dr Sumińska to fantastyczny lekarz. Życzliwa, uśmiechnięta, zawsze wszystko tłumaczy, jest konkretna. Po imieniu zna każdego pacjenta, np. pamięta, na co jestem uczulona (na jakie leki), a leczy mnie od kiedy reforma przewidziała "lekarzy rodzinnych". Rok temu przeprowadziłam się i chociaż mam teraz do niej daleko (ok. 45 min jazdy tramwajem) to nie zamierzam zmieniać lekarza. Cudowny człowiek.