dr n. med. Alina Wesołowska-Prystupa

Pani doktor leczyla moja mame teraz leczy mnie. na wizyty chodze panstwowo i nie czuje sie przez to gorzej traktowana

witam.chodzilam do pani doktor 2 lata prywatnie,jedna wizyta 80 zl.nie powiem byla dosc mila i sympatyczna,ale do czasu.kiedy przyszedl czas rozwiazania sytuacja ulegla zmianie.zaczela cos krecic ze nie ma miejsc na oddziale zeby mnie przyjac chociaz bylam juz po terminie.kiedy podczas ktg wyszlo cos nie tak w koncu polozyla mnie na oddzial.traf chcial ze to na jej dyzurze lekarze stwierdzili ze trzeba robic cesarke,podjela sie,ale juz po wszystkim wyciagnela rece po lapowke,gdyz jak to ona stwirdzila -tutaj cytuje'miala rece po lokcie w moim brzuchu .to bylo troche nie fer gdzyz zostawilam u niej troche pieniedzy.

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Delikatna, wyrozumiała i kompetentna.

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Delikatna, wyrozumiała i kompetentna.

miła,sympatyczna pani doktor,na wizycie u niej ,kobieta czuje się jakby była u koleżanki,super fachowiec,polecam

jest najlepszym lekarzem pod sloncem,to aniol,gdy bylam w krytycznej sytuacji zdrowotnej komorki rakowe itp to ona jedyna mi pomogla bezinteresownie,nie moge czytac tych bzdur ze jest nie delkikatna

Wybrałam tą panią na pierwszą wizytę,poleciła mi ją pewna znajoma,Bardzo się zawiodłam :( badanie razem z opisem trwało 5 min.i było bardzo bolesne.Pani doktor włożyła wziernik (który miał ponad 20 cm) i ruszała nim na boki co bardzo bolało.Reszta badania też była bolesna.Pani doktor nie jest delikatna co potwierdziła moja siostra która była tam przede mną.Poza tym pani doktor przepisała mi drogie leki (jeszcze nie wiem czy skuteczne).Zdecydowanie NIE.

Bardzo wyrozumiala pani doktor, jest bardzo miała, uwaznie slucha, odpowiada na moje dociekliwe pytania,a przede wszystkim jest profesjonalnym lekarzem z dużą wiedzą.

U ginekologa byłam pierwszy raz i jestem na prawdę pod wrażeniem. Musze przyznać że bardzo obawiałam sie tej pierwszej wizyty jednak to okazało się zbędne. Pani doktor okazała się tak miła, sympatyczną osoba że zapomnialam o wstydzie i skrępowaniu. Dodam jeszcze że ta osobę poleciła mi moja koleżanka która już kilka razy była na wizytach- a co najważniejsze rozpoznała jej chorobę na wstępnie bez badania (badanie to potwierdziło) - co dowodzi o tym jaka kometentną jest osobą.