lekarz Alina Ziarko-Łasińska

Internista

Ogromna wiedza, nieszablonowe podejście do problemu, umiejętność słuchania i wyciągania właściwych wniosków. Tak w kilku słowach mogę określić Panią Doktor. Polecam na 100 %.

Ogromna wiedza, nieszablonowe podejście do problemu, umiejętność słuchania
i wyciągania właściwych wniosków. Tak w kilku słowach mogę określić Panią
Doktor. Polecam na 100 %.

Od lat korzystam z wiedzy , mądrości i zaangażowania Pani Doktor , pełne zaufanie mam tylko do niej. Dzisiaj coraz rzadziej spotyka się takich lekarzy.

Dzisiaj coraz rzadziej spotyka się takich lekarzy.

Absolutnie wspanialy lekarz, stawia trafne diagnozy, godny polecenia! Pelne zaufanie! Wiecej takich!!!

Znakomity lekarz, który posiadając ogromną wiedzę medyczną z różnych dziedzin,diagnozuje chorobę podstawową z uwzględnieniem chorób współistniejących. Posiada doskonałe psychologiczne podejście do pacjenta, z którym dużo rozmawia zarówno o problemach zdrowotnych jak i innych mających wpływ na przebieg choroby i jej leczenie. Polecam wszystkim, którzy chcą uzyskać pełną wiedzę o stanie swego zdrowia oraz leczeniu i profilaktyce.

Do Pani Doktor trafiłam 2 lata temu przez przypadek. Nikt do tej pory nie zajął się moimi problemami tak profesjonalnie. Wzbudza zaufanie co pacjentowi pomaga się otworzyć. Bardzo obszerna wiedza i doświadczenie wiąże się z zawsze szybko postawioną diagnozą i skutecznym leczeniem. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie. Bardzo POLECAM Panią Doktor Alinę Ziarko-Łasińską.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49