dr Aliona Morka - Szmukaładr Aliona Morka - Szmukała - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr Aliona Morka - Szmukała

Irydolog

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA"

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA"

Polecam!!!!swietny specjalista a do tego przemila osoba. Mialem wielkie obawy przed wizyta nigdy z takich gabinetow nie korzystalem ale bylo warto. Polecam!!

bardzo polecam pania doktor. Dowiedziałam się wszystkiego, odpowiedziała na każde pytanie. Termin odległy ale na prawde warto

Super lekarz. Godny polecenia. Do pacjenta zawsze bardzo miła i dokładnie tłumaczy. Nie mam żadnych uwag. Polecam!

TEMAT: AZS Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie. Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów dotyczących walki z choroba mojej córki. AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry, choroba której lekarze nie bardzo potrafią leczyć. od 15 lat szukałyśmy pomocy w ostatniej ...

TEMAT: AZS
Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie.
od 15 lat szukałyśmy pomocy w ostatniej fazie choroby dziecko miało 95 % ciała zajęte strupami, sączącymi się ranami i tzw łuską . Każdy kto choć raz zetknął się z tą chorobą wie co to znaczy. Szukanie pomocy u lekarzy akademickich, kończyło się tu przykład " musicie nauczyć się z tym zyć to nieuleczalne" Matki nigdy się nie poddają, tak trafiłam do Pani doktor. Bez czarowania, obietnic rzeczowo i konkretnie został przeprowadzony wywiad, pytanie o badania ( nikt z lekarzy akademickich nie zlecił nam tych, o które Pani Aliona pytała), rodzaj porodu, karmienie piersią, pierwszy antybiotyk itd. Następnie diagnoza, skierowanie na badania krwi. Potem wynik i zaczęłyśmy leczenie. Nie było łatwo od początku bo mamy bardzo dużo produktów, na które córka jest uczulona miedzy innymi gluten, mleko, jajka, ziemniaki itd. wprowadzone zostały również suplementy odbudowujące mikroflorę jelitową. Jelita to nasz drugi mózg, ja bym nawet stwierdziła ze może pierwszy. Mija 4 miesiąc a my mamy 80 % poprawy stanu zdrowia. UWAGA ,!! jeszcze raz napisze 80 % poprawy. Moje dziecko zaczęło być aktywne, dobrze spi, nie drapie się, ciało jest gładkie, nie ma plam, poprawiły się wyniki w nauce i wyniki krwi, nie ma bólu stawów, rosną paznokcie i nie wypadają włosy. Powiem jedno z AZS można wygrac, trzeba tylko wiedzieć gdzie i z kim. Pani doktor ma ogromna wiedzę, którą potrafi przekazać i niesamowite wyniki w leczeniu AZS jesteśmy tego przykładem.
pozdrawiam wszystkich drapiących się ;) i ich rodziców. Nie zwlekajcie komfort życia bez choroby można dostrzec bardzo szybko.

Cudowna osoba, pełna empatii i zrozumienia. Wykształcona, profesjonalna, szczera i uczciwa! Byłam u wielu lekarzy, i tylko dr Aliona potraktowała mnie z uwagą. Dzięki niej każdego dnia budzę się silniejsza. Jeszcze długa droga przede mną, ale ta droga wskazana przez Panią jest najlepszą jaką mi w życiu pokazano...

Wciąż poszukujesz "Irydolog Gdańsk"?

Gabinet Okulistyczny, wizyty domowe, irydolog.
Związkowa 8
Gdańsk