lekarz Ałła Kowalska

Ginekolog, USG

Witam, przeczytałam ostatnie opinie i - choć normalnie tego nie robię - tym razem muszę zabrać głos. Gdyby nie pomoc Pani Doktor mojej 16-letniej dziś córki nie byłoby na świecie. Lekarz prowadząca początek mojej ciąży totalnie "olała" niepokojące objawy i, choć był sobotni wieczór, kazała zgłosić się do szpitala w poniedziałek. Pani dr Kowalska przyjęła mnie w nocy, postawiła właściwą diagnozę i bezpiecznie poprowadziła zagrożoną ciążę do końca. Kiedy po latach ponownie udało mi się zajść w ciążę, a ciąża znów okazała się być zagrożona, decyzja była prosta :)Wspólnie „przeszłyśmy” przez 9 miesięcy i na świat przyszedł mój synek. Doktor Kowalska to nie tylko kompetentny lekarz, ale przede wszystkim cudowny człowiek… Może autorka poprzedniej opinii po prostu źle odebrała rozmowę? Nie potrafię sobie nawet wyobrazić Pani Doktor w „niemiłym wydaniu”. Każdej z Was życzę, by w razie potrzeby trafiła w ręce tak dobrego i ciepłego lekarza :) Mam wielu znajomych, którzy są pacjentami Pani Doktor i nigdy nie spotkałam się z jakąkolwiek negatywną opinią!

Pierwszy raz byłam u ginekologa właśnie u tej Pani. Podczas wizyty była całkiem miła. Wyjaśniła mi co i jak. Niestety później, gdy zadzwoniłam i poprosiłam o wypisanie recepty na kolejne opakowania tabletek zmieniłam o niej zdanie. Odbiór recepty w godzinach, w których jestem w pracy, więc spytałam się czy może ją odebrać mój chłopak. Takiego oburzenia to ja jeszcze nie słyszałam. Byłam strasznie zdziwiona, bo co za różnica kto odbierze receptę? Wyniki aktualnych badań ma, wszystkie dane ma. Była BARDZO niemiła, więc postanowiłam, że więcej do niej nie pójdę.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ PANI!!! BEZ JAKICH KOLWIEK BADAŃ STWIERDZIŁA ŻE MAM RAKA! TAK MNIE PRZESTRASZYŁA, ŻE CAŁY NASTĘPNY TYDZIEŃ MIAŁAM WYCIĘTY Z ŻYCIA. UMÓWIŁAM SIĘ Z NIĄ NA NASTĘPNY RAZ NA CYTOLOGIĘ, ALE CAŁE SZCZĘŚCIE POSZŁAM JUŻ DO INNEGO LEKARZA I OKAZAŁO SIĘ, ŻE WSZYSTKO JEST OK. NAPRAWDĘ NIE POLECAM!

NAPRAWDĘ NIE POLECAM!

pani doktor oczywiscie miła ale co to za lekarz który myli torbiela z zapaleniem pecheża moczowego , bylam u nije 4 miechy temu powiedziala mi ze mam zapalenie pecheza moczowego przepisala tab zmienilm lekarza i co sie okazało mialam torbiela 7,5cm na 4,7 cm jak mozna tego nie zauważyc i taka droga wizyta bez robienia cytologo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!u innych wizyta tańsza nawet z cytologia i w leprzych warunkach o leprzym sprzecie nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj odważyłam się pójść pierwszy raz do ginekologa i padło na tą panią doktor :) Nie denerwowałam się prawem jazdy, maturą... a przed tą wizytą serce o mało nie uciekło mi gardłem! Mój stres był zupełnie niepotrzebny, jak się później okazało ;) Pani Ałła to bardzo sympatyczna i ciepła osoba :) Uspokoiła mnie i dodała otuchy jak wspaniała babcia - tak mi się skojarzyło ;) Serdecznie polecam wszystkim młodym dziewczynom, które mają jeszcze ten "pierwszy raz" przed sobą. Pani doktor jest bardzo delikatna, więc nic nie boli ;) Nie wiem ...

Nie wiem po co, ktoś straszy mroczną piwnicą :P Wcale nie jest źle ;P Gabinet mieści się w domu pani Ałły i można śmiało wchodzić. Nie trzeba dzwonić i czekać, aż otworzy jej mąż - tak jak ja :P

Pani Doktor jest bardzo ciepłą osobą, dzięki czemu każda wizyta przebiega bezstresowo . badanie nie jest w żadnym wypadku powierzchowne. mimo iż gabinet mieści się w ciemnej piwnicy i nie ma najnowocześniejszego sprzętu, to na dobrą sprawę okazuje się to bez znaczenia. liczy się przede wszystkim brak stresu podczas wizyty, Pani Doktor potrafi dodać otuchy i pozwala czuć się bezpiecznie:)

u dr Kowalskiej byłam pierwszy raz na początku stycznia, była bardzo miła, i niczego się nie bałam. z pewnością bym ją poleciłaa

Wzbudza zaufanie i daje komfort psychiczny - co w przypadku ginekologa jest dla mnie b. ważne. Ciepła starsza Pani, mam wrażenie, że łączy lata doświadczenia z nowinkami medycznymi. Długo szukałam i 'błąkałam się' po ginekologach. Odkąd trafiłam do Pani Ałły Kowalskiej, już chodzę tylko do niej.

WSPANIAŁA PANI DOKTOR, MIŁA, UPRZEJMA, WYJASNIA WSZYSTKO BARDZO SZCZEGÓŁOWO..

WSPANIAŁA PANI DOKTOR, MIŁA, UPRZEJMA, WYJASNIA WSZYSTKO BARDZO SZCZEGÓŁOWO..

Jak najbardziej polecam :) Swietna pani doktor;)

Jak najbardziej polecam :) Swietna pani doktor;)