lekarz Amanuel Solomon

Ginekolog

polecam super miły i rozsądny dzięki niemu moje dziecko urodziło się żywe coprawda juz z objawami niedotlenienia ale tylko dzięki jego decyzji zrobiono mi cesarkę!!

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Na pewno zostanę jego pacjentką na dłużej. Gorąco polecam wymagającym pacjentom tego lekarza.

polecam z całego serca tego lekarza!!!!!!byłam u kilku i bez porównania.i jak czytam niektóre wypowiedzi to niech sie panie zastanowią czego oczekują bo jeszcze sie taki nie urodził coby dogodził!!!!zdecydowanie na tak.

Doktor Solomon wyleczył mnie z niepłodności.Jest naprawde bardzo dobrym specjalistą!Po pierwszej wizycie i 3 m-ach leczenia sa bardzo dobre rezultaty!Polecam wszystkim.

Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalizmem jaki reprezentuje doktor Solomon . Jest wspaniały lekarzem jakich w naszej służbie zdrowia brakuje .Każda kobieta śmiało może oddać w jego ręce zdrowie swoje i swojego dziecka . Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu .Wiedzy medycznej mogą zazdrościć inni lekarze .Cieszę się , że mam takiego lekarza -śpię spokojnie!!!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Oborniki"?

os. Przyjaźni 21 lok. 144

Ireneusz Krysztofiak

przy szpitalu 111 poznan
Droga Leśna 45 lok. 1

Mirosław Moskalewicz

Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich MIRMAR s.c.
ulica Obrzycka 115 A
N.Z.O.Z. Przykliniczna Poradnia Neurochirurgiczna