Amelia ŚwisłowskaAmelia Świsłowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

Amelia Świsłowska

Dietetyk

Dodaj opinię Umów wizytę

Po ukończeniu studiów na prestiżowej uczelni uzyskałam tytuł dietetyka - obecnie pracuję w Żukowie. Zajmuję się dietetyką ogólną - odchudzeniem, doradztwem żywieniowym w powszechnych chorobach takich jak nadciśnienie, hiperlipidemia itp. Uważam, że zdrowe odżywianie nie powinno być katorgą, ale po prostu stylem życia. Można przecież pozwolić sobie na słodycze (ale ich zdrowe wersje!) jeśli jesteśmy choć trochę aktywni fizycznie!

Udało się pogodzić moje życie z chorobą. Wszystko dzięki tej Pani. Okazało się, że nie jest to takie trudne jak się wydawało. Byłam lekko załamana tym jak usłyszałam o moich wynikach, ale na szczęście otrzymałam pomoc, choć nie wierzyłam na początku, że dietetycy mogą coś zrobić. Na wizycie brakowało troszkę uśmiechu, bo byłam mocno spięta, ale potem było już tylko lepiej. Polecam gorąco.