lek. med. Anas Awadlek. med. Anas Awad - zdjęcie profilowe

lek. med. Anas Awad

Okulista, Chirurg plastyczny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie
Specjalizację z okulistyki odbywał w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym oraz Katedrze i Klinice Okulistyki II Wydziału Lekarskiego WUM
Stale poszerza swoje umiejętności, biorąc udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach w dziedzinie okulistyki.
Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.
Okulista Piaseczno. Okulista Warszawa.

adres mailowy: ladnepowieki@gmail.com

FB i Instagram : Dr.powieki

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko zostało wytłumaczone i zlecone kolejne badania. Czuję się zaopiekowania przez lekarza. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Po badaniach wszystko mi wytłumaczył. Spokojny, empatyczny z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Polecam.

Bardzo polecam Pana doktora. Pomógł mi w bardzo ciężkim zapaleniu rogówek... nawet w szpitalu nie zostałam tak przyjęta jak przez doktora. Rzeczowe i szybkie rozpoznanie problemu zapobiegło pogorszeniu się mojego stanu, a prawie nie widziałam na jedno oko, a ból był ogromny. Wizyty miałam co kilka dni, Pan doktor zawsze znalazł czas żeby sprawdzić czy z oczami się nie pogarsza...Podsumowując bardzo dziękuje doktorowi za to ,że tak profesjonalnie się mną zajął...:)

Lekarz godny polecenia. Spokojnie i rzeczowo wyjaśnił planowaną operacje. Bardzo profesjonalne podejściem do pacjenta.

Cieszę się, że trafiłam do Pana Doktora na badanie wzroku. Bardzo dokładnie zbadał oczy i wykrył zachodzące niepokojące zmiany, wytłumaczył w jasny i zrozumiały sposób na czym polegają i zalecił odpowiednie dalsze badania. Pełen profesjonalizm! Kompetentny oraz sympatyczny człowiek! Bardzo polecam!

Pełen profesjonalizm!
Kompetentny oraz sympatyczny człowiek!
Bardzo polecam!

DR.Awad przeprowadzał u mnie wszelkie badanie przed zabiegiem.Profesjonalista w każdym calu, olbrzymia wiedza i zaangażowanie.Bez obawy polecam każdemu przyszłemu pacjentowi.!!!!!

Bardzo polecam! Miałam rutynowe kontrole po laserowej korekcji wzorku - bez żadnych zastrzeżeń. Pan doktor ma empatyczne podejście do pacjenta, wizyty przebiegły w miłej i bezstresowej atmosferze :)

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Pan doktor podczas badań wszystko dokładnie wytłumaczył, dając cenne wskazówki i rady. Wykonał mi badanie dna oka, które polegało na podaniu kropli rozszerzających źrenicę, w celu dokładnego określenia wady wzroku. Wizyta przebiegła w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze. Po zakończonej konsultacji Dr Awad udziela także pomocy w umówieniu terminu zleconych badań. Zdecydowane 5/5! :)

Wspaniały fachowiec, empatyczny, wyrozumiały,pełen spokoju, przygotowywał mnie do operacji zaćmy i kontrolował po zabiegu, polecam serdecznie.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Doktora Awada. Myślałam, czy tak kompleksowa pomoc podczas teoretycznie rutynowej wizyty jest w ogóle możliwa. Pierwsza wizyta miała być rutynowym doborem pierwszych okularów mojego 16-letniego syna. Pan Doktor wykonał również inne badania, dokładnie sprawdził wzrok i wykrył wadę którą w trybie pilnym skierował do diagnostyki szpitalnej. Widać ogromną wiedzę również ogolnomedyczną, jego przypuszczenia potwierdziły się przy postawieniu diagnozy. Zadowolona z opieki Pana doktora, przyprowadziłam rowniez swojego drugiego syna. Bardzo dziękujemy za fachowość i cierpliwość.