dr n. med. Andrzej Atras

Traumatolog, Ortopeda

Kompetentny, uprzejmy, komunikatywny, pomocny, dokładnie i przystępnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Leczenie dostosowuje do ogólnego stanu pacjenta

Wspaniały doktor, miły i kompetentny, świetny specjalista w dziedzinie stawu biodrowego, po operacji założenia protez stawów biodrowych mogłem wrócić do mojego ulubionego sportu -mogę znowu jeździć na nartach. Serdeczne Życzenia Świąteczne dla Doktora i całego zespołu. Jan S.

Jan S.

Doktor operował mi biodro i jestem bardzo zadowolona z niego wszystko wyjasnił na czym bedzie polegał zabieg miły... poprostu anioł nie lekarz:) naprawde polecam

Bardzo dobry lekarz. Bardzo uprzejmy, kompetentny, zna sie na tym co robi. Najlepszy lekarz jakiego spotkalam podczas mojego dotychczasowego leczenia. Polecam wszystkim.

Z czystym sercem mogę polecić tego lekarza każdemu. Jest to 'fachowiec' i specjalista jakich mało :)

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin