lekarz Andrzej Balcerzak

Zdecydowanie nie polecam, stanowczo NIE. Chamstwo połączone z brakiem kompetencji. Zgłosiłam się ze skierowaniem do szpitala na oddział ginekologiczny, pech chciał że trafiłam na Balcerzaka. Owszem przebadał mnie bardzo dokładnie przy okazji uszkadzając wziernikiem ścianę pochwy, czyli przyszłam z bólem i wyszłam z dodatkowym bólem. Niezadowolony i opryskliwy, może dlatego , że była to niedziela a może dlatego, że prywatnie nie byłam jego pacjentką, co zostało mi wypominane w dość bezczelny sposób. Przestrzegam wszystkie panie przed tą osobą.

Jak dla mnie ten lekarz jest idealny! Profesjonalista! Nie zamienię Go na żadnego innego! Nawet gdyby wizyta wynosiła 300zł Polecam wszystkim

Polecam wszystkim

Doktor A.Balcerzak jest lekarzem bardzo nie miłym, chodze kilka dni pod rząd czy przyjmie i odmawia, gdy zapytalam czy prywatnie : zgodził sie. W przychodni w ESKULAP na ztr. lekarki nie wiedza ze kobiety w ciąży są automatycznie objetne ustawowo ubezpieczeniem i niechca zapisywac do lekarza, iz to wynika z ich nie douczenia.

Trafiłam na niego w szpitalu, błyskawicznie podjął trafną decyzję o operacji (miałam pęknięty jajnik). Operował mnie i teraz 3 tydzień po niej czuję się świetnie i nie ma żadnych problemów. Byłam na kontrolnej wizycie prywatnie i bardzo dokładnie mnie zbadał oraz udzielił wyczerpujących informacji. Naprawdę polecam tego specjalistę. Widać, że zna się na rzeczy.

jest bardzo dobrym specjalistom, a przede wszystkim zawsze ma czas dla pacjentek, polecam przyszłym mamom...

Polecam wszystkim przyszłym mamom. Jest uprzejmy i zdecydowanie nie jest obojętny. Jest bardzo dobrym lekarzem.

Polecam wszystkim przyszłym mamom.
Jest uprzejmy i zdecydowanie nie jest obojętny.
Jest bardzo dobrym lekarzem.

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Dzięki niemu w ostatniej chwili poddano mnie operacji, dzięki niemu łatwiej wraca mi się do zdrowia. Gdyby nie on ciągle chodziłabym z bólem brzucha myśląc, że tak ma być (opinie innych lekarzy) To on uświadomił mi na jak bardzo poważna chorobę zapadłam i to dzięki niemu teraz normalnie funkcjonuję :) Jestem od początku pod jego kontrolą i jak na razie nie mam zastrzeżeń.. No może mógłby się częściej uśmiechać, bo wtedy Pacjentkom jest na pewno lepiej :)

Bardzo dobry lekarz i fachowiec, ma dobre podejście do pacjenta, doradza bardzo dobrze i pomaga pacjentowi