dr n. med. Andrzej Banasik

Reumatolog

2,6
1,9

Nie polecam tego lekarza. Jest bardzo arogancki i nie uprzejmy. Wyśmiewa innych lekarzy a mnie potraktował jako zło konieczne które trzeba jakoś znieść. Uważa ze jest taki super ale oprócz wiedzy i doświadczenia trzeba mieć trochę empatii i nie wywyższać sie nad innymi. Omijajcie go z daleka !!

Niestety, nie mogę polecić lekarza Andrzeja Banasika. Niekompetentny , pozbawiony empatii,arogancki. Wystawił błędne recepty. Matrifen na niewłaściwym druku.Xarelto i Sirdalud w nieistniejących wielkościach opakowań.Błędy uniemożliwiły wykup leków.

Uważam że dr Banasik to lekarz bardzo konkretny i skuteczny. Niestety, choroby typu toczeń lub RZS to nie przelewki i tutaj nie ma czasu na rozczulanie się. Lekarz uświadamia pacjentowi bardzo dosadnie powagę sytuacji, co w naszym przypadku było jak najbardziej potrzebne. Stara się pomóc, pyta innych lekarzy w szpitalu i poza, konsultuje się, szuka najbardziej skutecznych rozwiązań dla danego przypadku, rozważnie dobiera leki. Potrafi nawet kilka razy w ciągu dnia poświęcić czas na rozmowę z rodziną chorego lub samym chorym. Nie rozumiem zupełnie tak surowych opinii. Lekarz nie jest od głaskania tylko od leczenia. Każda diagnoza wymaga czasu i przemyślanego działania. Szacunek dla dr Banasika.

Jest lekarzem kompetentnym,sympatycznym ,godnym polecenia.

Jest lekarzem kompetentnym,sympatycznym ,godnym polecenia.

Byłam pacjentką tego lekarza w Szpitalu Reumatologicznym w Ustroniu i też uważam,że to była strata czasu.Pan doktor jest bardzo arogancki w stosunku do pacjentów i leczy środkami przeciwbólowymi.NIKOMU NIE POLECAM,RACZEJ LEPIEJ UNIKAĆ PANA DOKTORA BANASIKA.

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!jedyny plus o ile tak można powiedzieć to czas wizyty,bo siedziałem tam naprawdę długo,ale przypuszczam,że to tylko ze względu na cenę jaką się placi za wizytę u tego pana.W trakcie wizyty wyśmiewa innych lekarzy,sugeruje pacjenotowi żeby sobie zaglądnął do anatomii itp.Najwyraźniej płaci się za tytuł przed nazwiskiem.

Może i ten pan doktor jest dobrym diagnostą ale podejście do pacjenta jest co najmniej karygodne. Poświęca bardzo mało czasu pacjentowi, nie raczy wytłumaczyć nic na temat wykonywanych badań, podawanych leków. Pacjenta traktuje jako kolejny mniej lub bardziej ciekawy przypadek. Już na wstępie zniechęcił pobieżnym wywiadem który jak się okazało już po diagnozie byłby niezwykle istotny. Potrafi okropnie nastraszyć mnóstwem chorób zanim lub jeśli w ogóle się one potwierdzą. Niestety kontakt z tym lekarzem zdecydowanie nie wpływa dobrze na stan pacjenta. Trafność diagnozy ciężko ocenić, pokuszę się o to za jakiś czas konsultując z innym specjalistą.

Bardzo niegrzeczny,oschły,lekceważy pacjenta i jego objawy, może woli przypadki beznadziejne- na wózku lub noszach i wtedy interesuje się pacjentem. Bardzo złe podejście do pacjenta i jego problemów, nie ma wyczucia ani tzw. taktu, czasami w kontakcie z pacjentem wystarczą słowa wsparcia- niestety ten lekarz ich nie zna, w żadnym wypadku nie polecam nikomu tego lekarza, oby nigdy więcej nie musiałem spotkać go na swojej drodze leczenia.

jest lekarzem przeraklamowanym;zbyt mało czasu poświęca paccientm

jest lekarzem przeraklamowanym;zbyt mało czasu poświęca paccientm