dr n. med. Andrzej Barczyńskidr n. med. Andrzej Barczyński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Andrzej Barczyński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog, Ortopeda

W 1992 roku otrzymałem dyplom ukończenia studiów medycznych.
W 1997 r. zdałem egzamin specjalizacyjny, oraz obroniłem pracę doktorską

W 1992 roku otrzymałem dyplom ukończenia studiów medycznych.
W 1997 r. zdałem egzamin specjalizacyjny, oraz obroniłem pracę doktorską
na temat: „Leczenie deformacji stawów przy wydłużeniach kończyn
dolnych metodą osteogenezy dystrakcyjnej Ilizarova”. Jestem specjalistą II stopnia chirurgii urazowo-ortopedycznej.
Od 1997 do 2014 r pracowałem na Oddziale Klinicznym Ortopedii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Barbary w Sosnowcu. Prowadziłem także wykłady w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu, oraz prowadziłem kursy podwyższenia kwalifikacji dla lekarzy w trakcie specjalizacji. Obecnie prowadzę praktykę w Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej „DELTA“ w Katowicach.
W kręgu moich zainteresowań znajdują się wady wrodzone i nabyte schorzenia narządu ruchu oraz leczenie urazów zarówno u dzieci jak i dorosłych, szczególnie zaś choroby stawów i kręgosłupa. Zajmuję się także diagnostyką usg narządu

Rewelacyjny Ortopeda! Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Diagnozuje wnikliwie. Gabinet wyposażony m.in. w USG. Gabinet i poczekalnia - dostosowane również dla najmłodszych. Każdemu pacjentowi poświęca sporo czasu i uwagi, trafnie diagnozuje, dokładnie przedstawia plan leczenia. Bardzo polecam!

witam!ja również polecam Pana doktora,jest kompetentny,wszystko wytłumaczy co dotyczy choroby,skupiony ,opanowany,super ma podejscie do dzieci,jezdze tam z córka,to njlepszy lekarz w okolicy.

Bardzo dobry lekarz byłem u niego prywatnie z dwójką dzieci przebadał obydwoje za 10 minut i wszystko jest dobrze jednakże cena 300zł za 10 min powala mnie z nóg.Pozdrawiam i Polecam

Do Pana Doktora można iść publicznie i prywatnie. W pierwszym przypadku zawsze ustawiaja się do niego dłuuugie kolejki... jednak, jeśli jest się z małym dzieckiem (a tak było w naszym przypadku), lub w ciężkim stanie, obok pokoju, gdzie przyjmuje, jest również drugi pokoik, do którego wołanym się jest od razu, bez kolejki.. :) Na wizycie publicznej Pan doktor jest równie uprzejmy i rzeczowy, jak prywatnie. Co do nas: byliśmy u niego z córeczką, która mając półtora roku nie chodziła. Stwierdził słabe napięcie mięśniowe, zakazał ubierania dziecka w papućki o twardej ...

Co do nas: byliśmy u niego z córeczką, która mając półtora roku nie chodziła. Stwierdził słabe napięcie mięśniowe, zakazał ubierania dziecka w papućki o twardej podeszwie, i powiedział że za miesiąc dziecko będzie chodziło. I miał rację! A babcine rady o usztywnianiu nóżki wyrzuciłam do kosza, bo to była jedna z przyczyn niechodzenia mojej dziewczynki.

Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem! NAJLEPSZY!

bardzo dobry lekarz,kompetentny, tlumaczy chorobe i sposoby jej leczenia, jej przyczyne,,

Byliśmy u Pana doktora z 1,5 rocznym dzieckiem na konsultacji.Ciekawiło nas czy nasze dziecko rozwija się prawidłowo.Pan doktor wypytał nas w pierwszej kolejnosci o przebieg ciąży,poród o badania jakie syn miał przeprowadzane a następnie sam zaczął badać Pawełka.Czynił to bardzo profesjonalnie i szalenie dokładnie.Podczas badania udzielał nam cennych rad. Jest lekarzem,kompetentnym stwarzającym miłą atmosferę w swoim gabinecie.Wszak to lekarz jest dla pacjenta a nie pacjent dla lekarza!Nie wynajduje nie potrzebnych chorób tylko dla tego aby mieć korzyści materialne.Dlatego z czystym sumieniem możemy go Państwu polecić.

byłam kilka lat temu z dzieckiem które nie potrafiło chodzic w wieku 1.5 roku stwierdził słabe napięcie w nóżkach od razu, wcześniej byliśmy u kilku naprawdę sławnych lekarzy którzy tego nie zauważyli. Dziś jest wszsystko ok polecam w 100% Pana doktora Barczyńskiego

dobry specjalista leczyłam syna na szpotawość kolan i jest ok

dobry specjalista leczyłam syna na szpotawość kolan i jest ok

Brak mi słów, aby opisać tego dr! 15-06-2005 roku operował moje kolano, w ciągu 2 miesięcy odzyskałam pełną sprawność! W dniu dzisiejszym nie odczuwam żadnych dolegliwości, kolano jak nowe :)))Polecam!

Więcej takich lekarzy a opinia o polskiej służbie zdrowia ulegnie pozytywnej zmianie