lekarz Andrzej Bełda

Bardzo dobry fachowiec. Dostarczał mnie do szpitala z zawałem. Miał dyżur W pogotowiu. Polecam Pana doktora.

Poznałam doktora w trkcie wizyty w domu który przyjechał karetka z Polkowic do Lubina.Jego profesjonalne podejście do pacjenta ,wykonane badania podane leki i przekazana informacja co dalej mamy robić .Wielki szacunek dla Pana Doktora dziękuję bardzo .

Miałam okazję poznać Pana doktora Andrzeja Bełda . Jest to wspaniały lekarz i człowiek z podejściem do pacjęta . Kompetentny z dużą wiedzą . Niestety nie ma już takich lekarzy którym naprawdę zależy na pacjęcie bez wzgledu na wiek . Lekarz z sercem .

dostałem skierowanie do dra Bełdy z Polkowic, z powodu braku miejsc na oddziale. Parę kilometrów przejechałem i opłacało się. Leki mam zapisane z refundacją 30%. W ten sposób zaoszczędziłem na benzynie.

Od lat leczy naszą rodzinę. Kiedy moja mama leżała "przykuta" do łóżka nigdy nie szczędził czasu. Przyjeżdżał na każdą prośbę nawet o 24 w nocy. Chwała takiemu lekarzowi, szkoda, że jest takich tak mało. Dziękuje Panie doktorze za fachowość, za troskę, za mądrość, za oddanie i za to, że każdy pacjent jest dla Pana ważny

Pan doktor to DOSKONAŁY SPECJALISTA.Bardzo uważnie słucha pacjenta.Cierpliwy i empatyczny. Nie stawia diagnoz "z oczu". Wysyła na niezbędne badania. Jestem szczęśliwa,że jest "moim" lekarzem.Drodzy medycy z polkowickiej przychodni- proszę brać przykład z Pana doktora Bełdy !!!

Bardzo mądry lekarz i człowiek jestem mu bardzo wdzięczna , dzięki nienu mam sprawne ręce i nogę.Prawdziwy lekarz z powołania.Jestem szczęśliwa,że mogę się u niego leczyć.Polecam gorąco zwłaszcza ludziom tracącym nadzieje na wyleczenie.

Bardzo kompetentny, sympatyczny, obdarzony dużym poczuciem humoru i empatią. Polecam

Tylko tacy powinni być lekarze. Wzór do naśladowania.To nie jest tylko super, super, super internista, to też przyjaciel, widzący w pacjentach człowieka cierpiącego i pogrążonego.

Bardzo dokładny i cierpliwy. Jedyny problem, to że trudno się do niego zarejestrować i są duże kolejki.