Osiągnięcia:
- Współtworzenie i realizacja programu przeszczepiania wysp trzustkowych w Polsce. Współtworzenie stowarzyszenia Aktywni z Cukrzycą.

Hobby:
- ...

Osiągnięcia:

Hobby:
- Wędkarstwo, archeologia, żeglarstwo, strzelectwo, narciarstwo.

Poświęcenie doktora w pracy medycznej oraz chęć pomocy są niezaprzeczalne. Jego profesjonalizm wychodzi na jaw zarówno w obszarze medycznym, jak i interpersonalnym. Doktor Berman dokładnie wysłuchał moich obaw i objawów, zadając jednocześnie właściwe pytania, aby lepiej zrozumieć mój problem zdrowotny. Jego umiejętność wyjaśniania skomplikowanych kwestii medycznych w zrozumiały sposób dla pacjenta zasługuje na najwyższe uznanie. Podczas badania fizycznego, doktor Berman wykazał się precyzją i delikatnością,co dodatkowo podniosło moje zaufanie do jego umiejętności. Bez względu na to, czy były to rutynowe badania czy też bardziej skomplikowane procedury diagnostyczne, doktor Berman zawsze działał z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Podsumowując, polecam doktora Bermana każdemu, kto poszukuje profesjonalnej opieki medycznej w połączeniu z ludzkim podejściem. Jego zaangażowanie, kompetencje oraz troska o pacjenta sprawiają, że wizyta u niego staje się pozytywnym doświadczeniem.

Z całego serca polecam Dr. Bermana! Bardzo kompetentny, wnikliwy i uprzejmy lekarz - jedyny, który na poważnie zajął się moim przypadkiem, wszystko dokładnie wytłumaczył i ustalił plan leczenia. Bardzo kompleksowe podejście, duża wiedza i super podejście do pacjenta sprawiają, że z chęcią będę przychodzić na kolejne wizyty.

Z całego serca polecam Dr. Bermana!

Kompetentny, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla pacjenta, przeprowadził operację (z powodzeniem), której inni lekarze nie chcieli się podjąć, dowcipny. Mogę tylko powtórzyć to co napisała Ludmiła.

Kompetentny, wszystko tłumaczy w sposób zrozumiały dla pacjenta, przeprowadził
operację (z powodzeniem), której inni lekarze nie chcieli się podjąć, dowcipny.
Mogę tylko powtórzyć to co napisała Ludmiła.

ale sciema, fatalnie mnie potraktowano. Czuje sie urazony i nie pojde juz do tego lekarza. Zastanawiam sie czy te pozytywne opinie nie biora sie z sufitu ?

Świetny lekarz i świetna placówka w której przyjmuje (Medispace - chyba od Spece ;) Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. Dziękuję i tak samo jak poprzednik - szacunek za kompleksowe podejście.

Dr. Berman jest młodym lecz bardzo dobrym specjalistą. Po operacji przyszedł i zadbał o moje poczucie bezpieczeństwa. Od czasu interwencji chirurgicznej schorzenie nie nawraca. Dr. Berman mnie wyleczył. Dziękuję i wielki szacun za kompleksowe podejście, tłumaczenie choroby i leczenia nawet w bardzo trudnym przypadku jakim byłam. Z całego serca polecam!

Z całego serca polecam!