dr hab. n. med. Andrzej Bieniekdr hab. n. med. Andrzej Bieniek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

W 1985 roku uzyskał dyplom lekarski na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od tej pory nieprzerwanie pracuje w oddziałach szpitalnych. Dr Andrzej Bieniek od wielu lat zajmuje się leczeniem chirurgicznym i zabiegowym nowotworów i schorzeń nienowotworowych powłok ciała, zniekształceń i ubytków pourazowych, pooparzeniowych i pooperacyjnych oraz wad wrodzonych. Umiejętności zawodowe podnosił podczas pobytów stażowych kursów w wielu liczących się, zagranicznych ośrodkach chirurgii plastycznej i dermatologicznej, między innymi w Hamburgu, we Frankfurcie, Paryżu, Stuttgarcie, Trieście, Kolonii, Dreźnie, Monachium. Dorobek naukowy dr hab. n. med. Andrzeja Bieńka obejmuje kilkadziesiąt artykułów i publikacji z zakresu chirurgii dermatologicznej i plastycznej w renomowanych czasopismach oraz ponad setki prac przedstawianych na kongresach naukowych. Dr Bieniek prowadzi również zajęcia dydaktyczne z zakresu dermatologii zabiegowej i chirurgii plastycznej dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Wprowadził również do Polski wiele nowoczesnych metod leczniczych wcześniej nieznanych w kraju.

Jest członkiem wielu towarzystw naukowych, m.in.: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz wielu zagranicznych.

Prowadzi konsultacje w języku polskim, angielskim, francuskim oraz niemieckim.
Prywatnie swój wolny czas poświęca aktywności fizycznej: biegom długodystansowym oraz narciarstwu zjazdowemu.

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- francuski,
- niemiecki

Nie polecam tego lekarza . Jestem bardzo rozczarowana i zawiedziona podejściem Dr. Bieńka i całej placówki. Byłam pacjentką Dr. Bieńka gdy pracował jeszcze w szpitalu we Wrocławiu. Po rozpoznanej chorobie trądzik odwrócony operował mnie wycinając zmiany pod pachami. Dziś gdy zgłosiłam się do niego po kilku latach prywatnie gdy choroba wróciła , po otrzymaniu ode mnie maila klinika kazała mi zgłosić się na pilną konsultację gdyż jak twierdzili konieczne jest szybkie działanie. Pojechałam ponad 500 km bo choroba ta jest bardzo uciążliwa i szukam pomocy aby sobie z nią poradzić. Doktor zaprosił mnie do gabinetu w którym śmierdziało jakimś kebabem. Nie do końca był zainteresowany moim przypadkiem. Po tym gdy drążyłam i prosiłam aby mi pomógł bo w końcu kilka lat temu podjął się leczenia i wyciął pierwsze zmiany stwierdził że to nie wygląda jak trądzik odwrócony, który zdiagnozował wcześniej i on i kilku innych specjalistów. Jedyna porada jaką otrzymałam podczas tej tragikomicznej wizyty za którą zapłaciłam 250 zł to to że mam wyjechać tam gdzie jest słonce i słona woda, odpocząć. Takie porady może dać mi koleżanka za kawę i ciastko , a nie lekarz mający na koncie szereg publikacji dotyczących tej choroby. Skoro to nie ta choroba która zdiagnozował kilka lat temu to oznacza że kilka lat temu mnie po prostu skrzywdził i okaleczył wycinając mi połowę pach ...... Szokujące jak lekarz potrafi się zmienić, teraz zależy mu tylko na pieniądzach za zabiegi medycyny estetycznej. Nie miałabym nic przeciwko gdyby od razu powiedziano mi że Dr się już nie zajmuje chorobami dermatologicznymi . A tu wręcz przeciwnie kazano mi pilnie przyjechać na pilną konsultację. Czuję rozżalenie tym bardziej że gdy zgłosiłam się do lekarza z reklamacją gdy już wróciłam do siebie i szok minął jedyne co usłyszałam to to że podtrzymuje swoje stanowisko. BRAK PROFESJONALIZMU , BRAK POKORY I ZERO GO OBCHODZI PACJENT.

Jestem bardzo zadowolona z efektu operacji. Pan dr hab. Andrzej Bieniek wraz z całym swoim zespołem stwarza pacjentowi komfort psychiczny a Jego profesjonalizm przekłada się na pełną satysfakcję pacjenta. Osobowość Pana Doktora urzeka i sprawia, że można poczuć się w pełni zaopiekowaną i bezpieczną. Jak dla mnie jest Pan wyjątkowym lekarzem, którego będę do końca swoich dni wspominać z wdzięcznością -Małgorzata K.

W moim przypadku nie było potrzeby tłumaczenia choroby i leczenia (rak złośliwy wargi), stąd średnia ocena tego kryterium. Raka trzeba było się pozbyć w miarę szybko, dokonać przeszczepu z innej części twarzy wyciętej skóry i części wargi. Zrobił to pan doktor tak fachowo, że po tym zabiegu właściwie nie ma śladu. Sam doktor to niesłychanie ciepły, miły człowiek, do tego zna się na swojej robocie, a przede wszystkim nie stresuje dodatkowo i tak już przarażonego pacjenta. Jestem mu wdzięczna za to co zrobił i jak zrobił. I to na NFZ w klinice na Chałubińskiego, nie prywatnie. W powodzi niedouczonych, niekompetentnych, niekomunikatywnych i lekceważących pacjentów lekarzy, ten jest wyjątkowy. Z przyjemnością piszę tę opinię i polecam kontakt z tym lekarzem. Chorujesz dermatologicznie, masz problem, skieruj się do doktora Bieńka!

Dr. Bieniek to nie tylko lekarz z powołania ale też bardzo dobry i życzliwy człowiek. Od 5 lat borykałam się z chorobą i mam za sobą setki wizyt u różnych lekarzy.Dopiero wizyta u doktora pozwoliła mi uwierzyć że można uwolnić się od choroby. W maju miałam usuwane ropnie gruczołów apokrynowych w pachwinach. Zabieg był wykonany w pełni profesjonalnie przy asyście doskonałego personelu kliniki dr. Bieńka. Obecnie mam nawrót choroby i nie wyobrażam sobie bym miała zaufać komukolwiek innemu niż doktorowi. Z pozdrowieniami wdzięczna łodzianka.

Z pozdrowieniami wdzięczna łodzianka.

Bardzo kompetentny i normalny lekarz.Polecam każdemu.Obsługa w gabinecie też bardzo uprzejma.

Wspaniały lekarz. Obecnie przyjmuje na Klinikach przy ul. Chłubińskiego oraz w prywatnym gabinecie przy ul. Słowiańskiej 29b, natomiast nigdy nie przyjmował na Pabianickiej i Szybkiej, nie wiem, kto podał te adresy. Na Pabianickiej pracował prof. dr hab. Jan Bieniek, ale już tego nie robi.

Najlepszy lekarz na świecie.Cudowny człowiek.Operował mojego tatę kilka razy zawsze znalazł dla niego czas, Potrafił zrozumieć że przyjeżdża z daleka i operował go od ręki. Gdy przypadkowo spotykali się przed szpitalem zawsze podszedł i się zapytał o zdrowie. Gdy leżał w szpitalu wpadał do niego by sprawdzić jak się czuje pomimo że akurat miał wolny dzień. Gdy wrócił do domu w każdej chwili mógł zadzwonić do niego osobiście gdy miał wątpliwości. (a leczenie było z funduszu nfz) I jako pierwszy lekarz po 20 latach leczeniach u innych lekarzy wykrył u niego przyczynę choroby (niestety nowotwór;( )Z ręką na sercu polecam tego lekarza.

bardzo dobry specjalista. dokadnie wytłumaczył mi na czym ma polegać operacja i co muszę zmienić, aby mój stan zdrowi po operacji sie poprawił. dba o swoich pacjentów i przede wszystkim nie traktuje ich przedmiotowo

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu powiększenia piersi przez pana doktora i z jego profesjonalizmu.

Zdecydowanie polecam! Lekarz, który zna sie na rzeczy i traktuje cie jak czlowieka ktory wymaga pomocy. Niesamowity człowiek.