dr hab. n. med. Andrzej Bieniekdr hab. n. med. Andrzej Bieniek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

W 1985 roku uzyskał dyplom lekarski na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od tej pory nieprzerwanie pracuje w oddziałach szpitalnych. Dr Andrzej Bieniek od wielu lat zajmuje się leczeniem chirurgicznym i zabiegowym nowotworów i schorzeń nienowotworowych powłok ciała, zniekształceń i ubytków pourazowych, pooparzeniowych i pooperacyjnych oraz wad wrodzonych. Umiejętności zawodowe podnosił podczas pobytów stażowych kursów w wielu liczących się, zagranicznych ośrodkach chirurgii plastycznej i der...

Jestem bardzo zadowolona z efektu operacji. Pan dr hab. Andrzej Bieniek wraz z całym swoim zespołem stwarza pacjentowi komfort psychiczny a Jego profesjonalizm przekłada się na pełną satysfakcję pacjenta. Osobowość Pana Doktora urzeka i sprawia, że można poczuć się w pełni zaopiekowaną i bezpieczną. Jak dla mnie jest Pan wyjątkowym lekarzem, którego będę do końca swoich dni wspominać z wdzięcznością -Małgorzata K.

W moim przypadku nie było potrzeby tłumaczenia choroby i leczenia (rak złośliwy wargi), stąd średnia ocena tego kryterium. Raka trzeba było się pozbyć w miarę szybko, dokonać przeszczepu z innej części twarzy wyciętej skóry i części wargi. Zrobił to pan doktor tak fachowo, że po tym zabiegu właściwie nie ma śladu. Sam doktor to niesłychanie ciepły, miły człowiek, do tego zna się na swojej robocie, a przede wszystkim nie stresuje dodatkowo i tak już przarażonego pacjenta. Jestem mu wdzięczna za to co zrobił i jak zrobił. I to na NFZ w klinice na Chałubińskiego, nie prywatnie. W powodzi niedouczonych, niekompetentnych, niekomunikatywnych i lekceważących pacjentów lekarzy, ten jest wyjątkowy. Z przyjemnością piszę tę opinię i polecam kontakt z tym lekarzem. Chorujesz dermatologicznie, masz problem, skieruj się do doktora Bieńka!

Dr. Bieniek to nie tylko lekarz z powołania ale też bardzo dobry i życzliwy człowiek. Od 5 lat borykałam się z chorobą i mam za sobą setki wizyt u różnych lekarzy.Dopiero wizyta u doktora pozwoliła mi uwierzyć że można uwolnić się od choroby. W maju miałam usuwane ropnie gruczołów apokrynowych w pachwinach. Zabieg był wykonany w pełni profesjonalnie przy asyście doskonałego personelu kliniki dr. Bieńka. Obecnie mam nawrót choroby i nie wyobrażam sobie bym miała zaufać komukolwiek innemu niż doktorowi. Z pozdrowieniami wdzięczna łodzianka.

Z pozdrowieniami wdzięczna łodzianka.

Bardzo kompetentny i normalny lekarz.Polecam każdemu.Obsługa w gabinecie też bardzo uprzejma.

Wspaniały lekarz. Obecnie przyjmuje na Klinikach przy ul. Chłubińskiego oraz w prywatnym gabinecie przy ul. Słowiańskiej 29b, natomiast nigdy nie przyjmował na Pabianickiej i Szybkiej, nie wiem, kto podał te adresy. Na Pabianickiej pracował prof. dr hab. Jan Bieniek, ale już tego nie robi.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Wrocław"?

al. Wiązowa 7

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław