dr n. med. Andrzej Bilewicz

3,7
3,9

Abcybilder

21.12.2016

Lekarz uprzejmy ,ale nie poświęcający pacjentowi zbytniej uwagi. Szybkie klikanie w komputerze i zapisywanie danych bez bezpośredniego kontaktu wzrokowego z pacjentem. Na mojej wizycie szybko zadawał pytania nie słuchając za bardzo historii mojej choroby. Wizyta trwała około 10 minut i kosztowała 150 zł. Zapisane leki dodatkowo 200 zł. Jeśli chodzi o empatie i kwestię zrozumienia pacjenta to jest wiele do życzenia. Pani obok lekarza faktycznie wtrąca się i nie pozwala komfortowo porozmawiać z lekarzem. Mam mieszane uczucia i na pewno nie wrócę do tego lekarza.

Julka

31.08.2015

Moze i dobry specjalista, zapewne postawil wiele trafnych diagnoz i wyleczyl niejednego. Jak to lekarz... Ja mam,niestety,przecietne odczucia. Lekarz,ktory rozmawiajac,patrzy w komputer, mowi tonem znudzonego,zmeczonego tym co robi,jakby od niechcenia, no i ta kobieta-zona,ktora nie wiedziec czemu tam jest, tzn pelni funkcje logistyka( i tu ok) ,wypisujacej recepty,no i osobistego doradcy,wtracajacego sie zreszta do rozmowy,obecnego podczas calej wizyty. A ja chce porozmawiac o moich dolegliwosciach z lekarzem wlasciwym i tylko nim. Diagnoza postawiona w oparciu o wypis ze szpitala,wyniki badan i wywiadu,bez usg itp. Mozna ujac, nie wnoisl nic nowego. Leki przepisane bardzo drogie, no,ale dolegliwosci ustapily. Moze i moj przypadek nie najciezszy, ale kompletnie zbagatelizowany, bo ograniczony do wypisania recept i wydania kilku ulotek informacyjnych.

Aneta

09.07.2014

Dzisiaj byłam na zabiegu gastroskopii u PANA DOKTORA,dokładny,uprzejmy,wszystko świetnie wytłumaczył.Dziękuję też za to że muszę się tułać po innych specjalistach,ponieważ doktor poprosił mnie do gabinetu,przepisał leki i to wszystko bez cienia łaski.Dziękuję,zaraz biegnę do apteki:)))

Anonim

05.05.2013

Oceniam tego lekarza dobrze,po 1.5 roku wedrowek po roznych lekarzach i poszukiwaniu przuczyny bolu w dolnej czesci brzucha jako jedyny zidentyfikowal moja chorobe,dodam ze bylem w szpitalu,mialem szereg badan,tomograf,kilka usg przeswietlenia,szereg innych badan,on przy 1 wizycie stwierdzil co mi dolega

Anonim

21.03.2013

witam! wykonywałam u tego lekarza kolonoskopię i usuwał mi polipy. Był bardzo uprzejmy wytłumaczył mi bardzo dokładnie na czym polega zabieg i badanie. Polecam go każdemu. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie o nim.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Sosnowiec"?

Pl-SaNA-Med

Aleje Zwycięstwa(?)

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca w Dabrowie Górniczej
al. Zwycięstwa 4/8
Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
Dąbrowa Górnicza