lekarz Andrzej Bobrowski

3,3
3,1
2,7
2,7

Po pierwsze pseudo lekarz. Zrobił specjalizację w czasach prehistorycznych. Błędnie odczytuje wyniki usg i błędne stawia diagnozy. Arogancki, bezczelny. Miły jest dla niektórych młodych kobiet reszte traktuje jak przedmiot. Osoby, które to czytają zastanówcie się dobrze zanim pojdziecie do tej osoby jeśli wam zalezy na zdrowiu. Ja go nie polecam ale wybór jest Wasz pozdrawiam.

Traktuje pacjentke z góry,nie można mieć innego zdania niż on i lepiej z nim nie dyskutować... Nie polecam zwłaszcza młodym,wrażliwym dziewczynom.

Pan doktor bardzo uprzejmy, dokładny wywiad- pytania szczegółowe. wszystko w porządku. niektórym wystawiającym opinie zapewne nie pasuje to że Pan doktor bobrowski wymaga terminów- co dla mnie jest bardzo ważne. Również podejście do lekarza musi być miłe ze strony pacjentki a nie oburzenie. Oczywiście dostałam od doktora reprymendę o terminie do niego gdy przyszłam za późno co uważam za słuszne bo będąc jego pacjentką odpowiadam również za siebie a nie zwalam wszystko na lekarza. Polecam tego lekarza!!!;)

Nierozumiem tych złych opini, ale każdy ma swoja historie. Ja polecilabym kazdej kolezance tego doktora.

Tragiczny i chamski lekarz . Dostalam się do niego , bo nie bylo lekarki , do której bylam zapisana. Nie zbadał mnie. Co prawda dostałam od niego skierowanie na badanie , ale nawet nie obejrzał mnie, czy jest to konieczne ,a stwierdzenie , że " jak pani wytrzymala z tym 2 lata , to jeszcze miesiąc też pani wytrzyma" zaszokowało mnie . Jest nieprzyjemny Nie wiem czemu przychodnie zatrudniają lekarzy , dla których dobro pacjenta w ogóle nie jest ważne.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Andrychów"?

Paweł Czerwik

Wadowice
Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Norwida 14
Andrychów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Krakowska 91
ulica Krakowska 91