dr n. med. Andrzej Bolewski

EKG, Internista, Kardiolog

dr Andrzeja Bolewskiego poznałam 30 września 2016r ,kiedy to w trybie pilnym znalazłam się w Szpitalu na Szwajcarskiej celem wszczepienia stymulatora. Na zabieg szłam jak na ścięcie tym bardziej,że musiałam ubrać czarną koszulkę co bardzo przytłaczało pacjenta. Oprócz kompetencji lekarza i personelu ważne jest też atmosfera jaka panuje wokół pacjenta. dr Bolewski wraz z personelem po kolei o wszystkim mnie informowali wprowadzając przy tym dużo radości w rozmowie z pacjentem. A ponieważ wszystko przebiegało dobrze zabieg trwał ok. 1 godz. przy znieczuleniu miejscowym więc nic mnie nie bolało a do ...

Oprócz kompetencji lekarza i personelu ważne jest też atmosfera jaka panuje wokół pacjenta. dr Bolewski wraz z personelem po kolei o wszystkim mnie informowali wprowadzając przy tym dużo radości w rozmowie z pacjentem. A ponieważ wszystko przebiegało dobrze zabieg trwał ok. 1 godz. przy znieczuleniu miejscowym więc nic mnie nie bolało a do tego muzyczka w tle sprawiła,że czułam się nie jak na sali zabiegowej.Wszystko było dobrze i na drugi dzień znalazłam się w domku.
Bardzo dziękuję Panu dr. ,że tak skutecznie i bezstresowo przeszłam ten zabieg,
Z pozdrowieniem
Elżbieta Zygmanowska
Poznań

Wspaniały lekarz leczył mnie ładnych parę lat.

Wspaniały lekarz leczył mnie ładnych parę lat.

Wyszedłem z gabinetu z pewnym uczuciem niedosytu.Według opinii lekarza wszystko jest OK,a ja cały czas zmagam się ze swoimi objawami.

kompetentny, z powołaniem i co najważniejsze z super podejsciem :)lubie do niego chodzic

Wspanialy lekarz i przemily czlowiek. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i potrafi nawiazac kontakt z kazda grupa wiekowa. Kompetentny, konkretny i zaanagazowany. Bardzo mila osobowosc i serdeczny stosunek do pacjenta. Zajmuje sie moja 88 letnia Mama, marudnym mezem po zawale i siostra, ktora wszystko 'wie najlepiej'.

Wciąż poszukujesz "EKG Poznań"?

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26