dr n. med. Andrzej Bolewski

EKG, Internista, Kardiolog

Dużo ciepła ma ten doktor w sobie. Po wizycie mimo że krótkiej zawsze czuję nadzieję i optymizm na długo. Mówi prostym zrozumiałym językiem także nie czuję dystansu a wręcz odwrotnie

Mówi prostym zrozumiałym językiem także nie czuję dystansu a wręcz odwrotnie

Wchodzi szybko w bezpośrednia relację z pacjentem, dopytując sie nie tylko o chorobę ale o problemy życia codziennego. Bardzo to rzadkie. Leczeniem obejmuje nie tylko choroby serca ale też inne dolegliwości które zgłaszałam. I do tego pogodny i uśmiechniety. Janina

dr Andrzeja Bolewskiego poznałam 30 września 2016r ,kiedy to w trybie pilnym znalazłam się w Szpitalu na Szwajcarskiej celem wszczepienia stymulatora. Na zabieg szłam jak na ścięcie tym bardziej,że musiałam ubrać czarną koszulkę co bardzo przytłaczało pacjenta. Oprócz kompetencji lekarza i personelu ważne jest też atmosfera jaka panuje wokół pacjenta. dr Bolewski wraz z personelem po kolei o wszystkim mnie informowali wprowadzając przy tym dużo radości w rozmowie z pacjentem. A ponieważ wszystko przebiegało dobrze zabieg trwał ok. 1 godz. przy znieczuleniu miejscowym więc nic mnie nie bolało a do ...

Oprócz kompetencji lekarza i personelu ważne jest też atmosfera jaka panuje wokół pacjenta. dr Bolewski wraz z personelem po kolei o wszystkim mnie informowali wprowadzając przy tym dużo radości w rozmowie z pacjentem. A ponieważ wszystko przebiegało dobrze zabieg trwał ok. 1 godz. przy znieczuleniu miejscowym więc nic mnie nie bolało a do tego muzyczka w tle sprawiła,że czułam się nie jak na sali zabiegowej.Wszystko było dobrze i na drugi dzień znalazłam się w domku.
Bardzo dziękuję Panu dr. ,że tak skutecznie i bezstresowo przeszłam ten zabieg,
Z pozdrowieniem
Elżbieta Zygmanowska
Poznań

Wspaniały lekarz leczył mnie ładnych parę lat.

Wspaniały lekarz leczył mnie ładnych parę lat.

Wyszedłem z gabinetu z pewnym uczuciem niedosytu.Według opinii lekarza wszystko jest OK,a ja cały czas zmagam się ze swoimi objawami.

kompetentny, z powołaniem i co najważniejsze z super podejsciem :)lubie do niego chodzic

Wspanialy lekarz i przemily czlowiek. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i potrafi nawiazac kontakt z kazda grupa wiekowa. Kompetentny, konkretny i zaanagazowany. Bardzo mila osobowosc i serdeczny stosunek do pacjenta. Zajmuje sie moja 88 letnia Mama, marudnym mezem po zawale i siostra, ktora wszystko 'wie najlepiej'.

mimo że strasznie zapracowany ma wspaniały kontakt z chorymi - zajmuje sie kontrolami stymulatorów