dr n. med. Andrzej Brenk

Dr.Brenk to lekarz z powołania.Polecam w 100 %.Dr.Brenk przejął mnie od innego lekarza,z licznymi mięśniakami.Rzeczowo wytłumaczył na czym będzie polegała operacja.Konkretny i bardzo pomocny.W razie pytań zawsze odbierał telefon i pomógł i uspokoił.Polecam,przy takim lekarzu pacjentka czuje się bezpieczna.

Dr Brenk prowadził moją ciążę. Konkretny, rzeczowy, sympatyczny. Odpowiadał na wszystkie zadane pytania. Wzbudza zaufanie. Polecam wszystkim.

Z całego serca polecam Pana doktora. Jestem Panu doktorowi wdzięczna za prowadzenie ciąży jak i rozwiązanie jej przez cc. Pan doktor bardzo zaangażowany, sympatyczny z ogromną wiedzą. Stały kontakt telefoniczny wrazie wątpliwości podczas prowadzenia ciąży.

Stały kontakt telefoniczny wrazie wątpliwości podczas prowadzenia ciąży.

Lekarz godny polecenia Pan doktor jest dobrym specjalista Kontaktowy przyjazny dla pacjentek Otoczy Cię fachowa opieka i pomocą

Nigdy nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza , jego wyrozumiałość względem pacjentki jest nie dopisania. Lekarz z ogromna wiedzą oraz empatią. Polecam każdej kobiecie - kobietą w ciąży oraz kobietą borykającym się z poważnymi chorobami na podłożu ginekologicznym.

Wróciłam do Provity po wielu latach, tym razem ze wstępną diagnozą o konieczności usunięcia macicy. Polecono mi Pana doktora jako świetnego specjalistę, a że w Provicie zawsze czułam się bezpiecznie, postanowiłam, że kolejny raz zaufam ludziom dzieki,którym jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Dr Brenk - klasa w każdym wymiarze. Za kilka tygodni operacja, którą wykona Pan doktor, robotyczna operacja - jestem szczęśliwa i absolutnie spokojna.

Dr Brenk dusza człowiek,oby takich lekarzy o tak wielkim sercu do pacjenta było więcej. Prowadził moje dwie ciąże, zawsze pomocny,nie zostawia pacjentki bez szczegółowej informacji. Jestem wdzięczna za opiekę podczas ciąż i za zainteresowanie w okresie okołoporodowym. Z całego serca polecam

Z całego serca polecam Pana Doktora! Przemiły człowiek, z ogromną wiedzą. ZAWSZE poświęca pacjentce odpowiednią ilość czasu i bardzo dokładnie oraz rzetelnie odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. W każdej chwili można się skontaktować z Panem Doktorem telefonicznie lub przez SMS - co dla przyszłej mamy jest naprawdę ważne. Obecnie dr Brenk prowadzi już moją drugą ciążę i naprawdę czuje się zaopiekowana. Wysoka kultura osobista! 😊

Wysoka kultura osobista! 😊

Lekarz z powołania, na odpowiednim miejscu . Pełen profesjonalizm, jestem Panu doktorowi ogromnie wdzięczna za prowadzenie ciąży. Nie był to łatwy czas, kłopotów było sporo a dzięki doktorowi przeszliśmy ją wzorowo z dużym wsparciem. Zawsze po wizycie czułam się odpowiednio "za opiekowana". Stały kontakt telefoniczny co także jest wsparciem. Miałam także to szczęście że doktor był przy moim porodzie. Dziękujemy z całego serca za przejście wspólne czasu ciąży, dzięki Panu nie była ona traumatyczna . Aż będę tęsknić za tymi wizytami ! :) Polecam każdej odwiedzić Pana doktora i zaufać ...

Polecam każdej odwiedzić Pana doktora i zaufać jego słusznym decyzjom :)

Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wszystko co dla mnie zrobil . Nie byłam wcześniej Jego pacjentka a mimo to okazał mi duże zainteresowanie i pomoc. Przesympatyczny i pogodny człowiek u którego aż chce się leczyć. Zawsze można na niego liczyć,nie znam Go długo,ale już zdobył moja wielka sympatię. Lekarz ,który naprawdę chce pomóc.Mam nadzieję że dzięki Panu doktorowi będę miała swoje upragnione dziecko:)Polecam Pana doktora z całego serca 🙂 Pozdrawiam 🙂