dr hab. n. med. Andrzej Brodkiewicz

Wspaniały lekarz, ma bardzo dobre podejście do dziecka, posiada dużą wiedze, którą bardzo dobrze wykorzystuje w praktyce. Zawsze wszystko wytłumaczy, wyjaśnia na czym polega choroba. Trafnie diagnozuje. Ja jestem bardzo zadowolona i ciesze się ze mamy w Szczecinie takiego lekarza. Mama Julki i Martynki G

Dr.Brodkiewicz fachowiec, kompleksowe leczenie i diagnoza. Polecam wszystkim którzy maja wątpliwości.To lekarz z praktyką o dużej wiedzy i umiejętności właściwego diagnozowania.

Dr.Brodkiewicz fachowiec, kompleksowe leczenie i diagnoza.

Przykro mi czytać takie komętarze poniewarz kilka lat temu ,,dzięki " dr.Brotkiewiczowi z kliniki na Uni Lubelskiej TRAFIŁAM w cięrzkim stanie do szpitala Świętego wojciecha pod opieke wspaniałego doktora Tomasza Jarmolińskiego którego BARDZO POLECAM !!!

jest nadzwyczaj skrupulatny i drobiazgowy, niezależnie, czy wzywany do kataru, czy wysypki zawsze szczegółowo ogląda dziecko i bardzo dokładnie zbiera informacje, stąd trafne diagnozy i szybkie, skuteczne leczenie. nie szafuje antybiotykami.Opiekuje się moim dzieckiem od ponad dekady i na pewno nie zrezygnuję z niego do 18-ki.

Polecam, dr Brodkiewicz jest świetny. Początkowo sprawiał wrażenie trochę gburowatego ale to szybko minęło. Świetny fachowiec, podszedł do mojego dziecka kompleksowo.

jest rewelacyjny, jego podejscie do pacjenta jest bardz rzeczowe i drobiazgowe.

jest rewelacyjny, jego podejscie do pacjenta jest bardz rzeczowe i drobiazgowe.

ZERO PODEJŚCIA DO DZIECI,CIĄGLE GROBOWA MINA I ZERO SKUTECZNOŚCI.

ZERO PODEJŚCIA DO DZIECI,CIĄGLE GROBOWA MINA I ZERO SKUTECZNOŚCI.

Witam. Muszę przyznać, że nigdy wcześnie nawet w swoich przypadkach nie natrafiłem na tak dobrego i fachowego lekarza. Teraz mam dwóch synów, których leczymy zawsze u Pan Brodkiewicza. Zawsze wszystko dokładnie (wyjątkowa szczegółowo) na wytłumaczy. Było kilka przypadków pomyłki lekarza rodzinnego, dopiero interwencja doktora Brodkiewicza szybko zakończyła "cierpienia" naszego dziecka. Teraz już tylko korzystamy z prywatnej usługi Pana Brodkiewicza. Szczerze i gorąco polecamy.

Witam.

ciesz sie ze wam pomógł ale ja gdybym go słuchała i sie nie skontaktowała z innym lekarzem i nie zrobila badania specjalistycznego to pewnie mój syn niedługo stracił by słuch nie bede tu nic wymyślac przykto mi i tyle:(

Witam, w wieku 15 lat trafiłem z Kołobrzegu do szpitala przy ulicy Unii Lubelskiej i tam odrazu wpadłem pod opiekę pana Doktora Brodkiewicza. Jako dziecko nie zdawałem sobie sprawy z powagi mojej choroby a była ona bardzo ciężka! Pan doktor z tego co wiem bardzo dokładnie mówił rodzicą co ze mną się dzieje. Jak tylko byłem w stanie wstać z łóżka zawsze pozwalał mi posiedzieć na internecie u siebie w gabinecie :) Naprawdę bardzo dobrze wspominam pobyt w szpitalu no wyjątki to punkcje lędzwiowe :) ale daliśmy sobie rady! Bardzo dobrze wspominam wszystkich lekarzy i pielęgniarki :) A w szczególności pielęgniarki Brygada RR i panię Anię ;) No oddziałową może troszkę mniej :) Teraz mam 27 lat i czuję się bardzo dobrzę a dzięki panu BRODKIEWICZOWI żyję. Dziękuje