dr n. med. Andrzej Brynczak

Od wielu lat świadczy usługi lekarskie na najwyższym poziomie. Dr n. med. Andrzej Brynczak to specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa. Swoją karierę zawodową związał ze szpitalem im. prof. Orłowskiego w Warszawie, w którym przepracował ponad 40 lat, i w którym cieszy się ogromnym szacunkiem i zaufaniem. Były zastępca Kierownika Kliniki Ginekologii i Położnictwa CMKP i były Ordynator Ginekologii Operacyjnej.

Zakres badań min:

cytologia
infekcje HPV
us...

Do dr Brynczaka trafiłam losowo, w przychodni, w której pracuje. W pierwszym kontakcie cechuje się wysokim poziomem kultury osobistej, uprzejmościa. Zleca wszystkie niezbędne badania. Raz zdarzyło się, że przypomniałam mu o recepcie, kt obiecał wystawić. W czasie badania ginekologicznego stara się byc delikatny, ale moje odczucia bólowe skomentowal nie jako ból a skurcz mięśni. W moim odczuciu bardzo oszczędny w odpowiedziach na moje pytania jako pacjentki. W/W cechy odczuwam jako wyuczone, schematyczne. Mimo wskazań obiektywnych, tzn. Wiek, przebyte 2 cc, utrzymujące się poranne wymioty i mdłości odmówił wystawienia L4, zasłaniając się potencjalna kontrola ZUS. Zapytany o profilaktye dot covid odp, że należy przyjmować rutinoscorbin. Po rozpoczęciu pandemii udał się na L4. De facto na jakiś czas zostałam bez opieki.
Jestem osobą bardzo wyczulona na empatyczny kontakt z lekarzem . W moim odczuciu p. Doktorowi bardzo jej brakuje. Pod kątem medycznym zw z doświadczeniem prowadzenia ciąży nie mam zastrzeżeń. Zlecił wszystko, co powinien zlecać lekarz. Pod kątem kontaktu z pacjentką zdecydowanie odradzam, szczególnie osobom wrażliwym i wyczulonym jak ja. Z uwagi na sytuacji zmieniłam lekarza prowadzącego.

Prowadząc moją ciążę niewiele mi wyjaśniał. Przy okropnych bólach brzucha przepisał leki i nie powiedział co to może być. Niezwykle szarmancki i elegancki, uprzejmy, ale kiedy kobieta jest 1 raz w ciąży to powinien wszystko wyjaśniać, a nie czekać aż pacjentka się zapyta.

Pan Doktor bardzo uprzejmy, zainteresowany pozytywnie, poświęcający czas pacjentce. Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentki, świat byłby piękny. Bardzo polecam Pana Doktora.

DOKTOR ANDRZEJ BRYNCZAK jest moim zdaniem bardzo dobrym lekarzem. Udziela cierpliwie wyczerpujących odpowiedzi na pytania, rozwiewa obawy ale jeśli trzeba mówi otwarcie o zagrożeniach. Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam ciężkiej, tradycyjnej operacji. Zostałam zoperowana przez Pana Doktora w Klinice im. Orłowskiego na Czerniakowskiej metodą laparoskopii i po trzech dniach byłam już w domu. Jestem bardzo wdzięczna za to, że Pan Doktor pomógł mi podjąć decyzję oraz zaproponował i wykonał laparoskopię. Anna S.

Anna S.

Trzykrotna błędna diagnoza USG (brak bicia serca) w przypadku 2 kobiet. Może ma uszkodzony aparat USG, ale wg. mnie to nie broni lekarza, lepiej nie wystawiać diagnozy niż wystawiać błędną. Wykonaliśmy dodatkowo USG w szpitalu i wykryli bicie serca bez problemu. Lekarz uprzejmy, ale to nie konkurs uprzejmości tylko ocena profesjonalizmu, która w tym przypadku jest tragiczna. Dodatkowo dodaję, że w przypadku 1 zalecał na 90% usunięcie ciąży, która się obecnie prawidłowo rozwija. ODRADZAM, bo się można tylko niepotrzebnie przestraszyć.

Wspaniały, kulturalny, miły. Lekarz z wyczuciem i pewną ręką. Daje wyczerpującą odpowiedź na pytania, rozwiewa obawy, stawia trafną diagnozę, a co najważniejsze daje poczucie bezpieczeństwa. Operował mnie w 2007 roku z powodu macicy mięśniakowatej.Wielkie dziękuję. Renata.

Nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził moją ciążę.Ufam mu bezgranicznie.

Nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził moją ciążę.Ufam mu bezgranicznie.