lek. dent. Andrzej Budziszewski

Stomatolog, Ortodonta

Pierwszy raz byłam u Pana Andrzeja, jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim.Widać, że wie co robi ;)

Korzystam wspólnie z moją rodziną z usług doktora Budziszewskiego od ponad 30 lat. Problemy stomatologiczne są trafnie diagnozowane i rzetelnie leczone. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z doktorem Budziszewskim.

Problemy stomatologiczne są trafnie diagnozowane i rzetelnie leczone.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z doktorem Budziszewskim.

Pan Doktor bardzo dobry, to co mnie bolało wyleczył, wykonał super most, zawsze wytłumaczył co i dlaczego trzeba wyleczyc. z nagłym strasznym bólem przyjał mnie w sobote popoludniu, ludzki lekarz polecam!

Bardzo profesjonalny, od poczatku wyjasnia mozliwe metody lecznia. Polecam

Bardzo profesjonalny, od poczatku wyjasnia mozliwe metody lecznia. Polecam

Polecam. Fachowo, sprawnie i od początku wiadomo ile będzie kosztować praca. Można rozmawiać i pytać wiele razy o to samo. Pozdrawiam.

korzystałem z usłu pana Budziszewskiego 5 lat temu. (protetyka). Sporadycznie w razie potrzeby korzystam dalej z jego usłu. Polecam

Przestrzegam przed leczeniem u tego stomatologa protetyka. Leczy niedokładnie. Jest nieuczciwy. Łasy na kase. Nie powinien w ogóle zajmować sie leczeniem zębów. Znam inne osoby, którym zaszkodził. Musiały one ratować zęby po jego "leczeniu". Pan jest apodyktyczny i traktuje pacjentów przedmiotowo.

Pan jest apodyktyczny i traktuje pacjentów przedmiotowo.