lekarz Andrzej Bury

Neurolog

Profesjonalne podejście do pacjenta duża fachowa wiedza polecam Doktora i dziękuje za opiekę i trafne diagnozy dzięki którym wracam do zdrowia ;)

Pan doktor jest bardzo dobrym neurologiem, zawsze probuje wyjasnic do konca przyczyne dolegliwosci, poswieca kazdemu tyle czasu ile tego wymaga. Bardzo fachowe podejscie do pacjenta choc nieraz stwarza duzy dystans. Zle jest to ze w gabinecie prywatnym trzeba czekac w kolejce ale zawsze przyjmie wszystkich. Polecam!

Wyleczył mnie z migreny w 3 miesiące, gdzie inni (w tym lekarz z tyt.profesora nie mogli mnie wyleczyć przez 6 lat)POLECAM

Uważam, iż lekarz ten zasługuje na wysoką ocenę. Jest kwintesencją tego, jaki powinien być neurolog. Konkretny, dokładny, z dużą wiedzą. Chętnie udzielający odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Znakomity specjalista i człowiek pełen empatii. Pomógł mi już niejednokrotnie. Świetny lekarz pod względem wiedzy i podejścia do pacjenta. Polecam!

Niestety porażka . Lekarz kompletnie niekompetentny popukał mnie w kolano i kazał ścisnąc reke mimo że przyszedłem z powaznym problemem.Potem z ksiązki zwiększył mi zazywane leki które zupełnie mi nie pomagały. Nigdy więcej do tego lekarza nie pójde i nikomu nie polece!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Rzeszów"?

NZOZ "PALOMED"
35-309 Rzeszów
Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

szpital wojewódzki - oddział neurologii i poradnia neurologiczna
Rzeszów

NZOZ TRIDENT