Andrzej Chełminiak

Lekarz rodzinny

2,5
2,7

NIE POLECAM - bardzo nerwowy lekarz, poswieca zbyt malo czasu pacjentowi, trudno otrzymac jakiekolwiek skierowanie do badan

Bardzo dobry i kompententny lekarz o bardzo dużej wiedzy. Cierpliwy i życzliwy. Zawsze można liczyć na jego pomoc, nawet po godzinach pracy, czy dni wolne. Jest bezinteresowny. Poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi. Rozmawia szczerze i dokładnie wyjaśnia. Odpowiada na wszystkie pytania. Pacjent zawsze dowiaduje się na co jest chory i jakie będzie dalsze postępowanie. Pacjent nie jest pozostawiony sam sobie. W razie czego wystarczy zadzwonić do Doktora.

Witam, byłam u tego lekarza w zeszłym miesiącu. Bardzo rzeczowy człowiek. Dokładnie wytłumaczył mi co mam robić. Chętnie odpowiadał na pytania. Polecam.

Witam,

Bardzo dobry lekarz. Przyjacielskie podejście do pacjenta, szczególnie do dzieci. Mógłby poświęcić więcej czasu. Polecam

Bardzo dobry lekarz.
Przyjacielskie podejście do pacjenta, szczególnie do dzieci.
Mógłby poświęcić więcej czasu.
Polecam

TO NIE JEST LEKARZ!!!!! To nieuprzejmy facet, który starszej osobie po udarze mózgu nie wypisał nawet skierowania na morfologię krwi, o innych badaniach nie wspomnę. Tylko czeka na łapówki - wiem to także od innych osób, które się u niego leczą.

Konował który niezna się na tym co robi. Jego podstawowa odpowiedz na wszystkie objawy u moich dzieci to że zimą mam za ciepło w domu i jest suche powietrze, natomiast jak już jest cieplej to stwierdzł że teraz wszystkie zło to pyłki i dziecko ma alergie, jak po tygodnu dzecku się pogorszyło to jednak stwierdził że jest to zapalenie górnych dróg oddechowych. Odradzam tego lekarza.