lek. dent. Andrzej Chmielecki

Z czystym sercem polecam Pana Doktora!! Specjalista w każdym calu. Świetny kontakt z pacjentem, a co najważniejsze profesjonalne podejście do każdego przypadku. Polecam!!

Serdecznie polecam Pana Doktora nawet największym tchórzom! Leczenie jest bezbolesne i co najważniejsze skuteczne. Mój ząb był leczony i innym gabinecie przez kilka miesięcy i ciągle coś bolało, został wyleczony w ciągu dwóch dłuższych wizyt i nic już się nie dzieje. Na pewno wrócę!

Bardzo dobry lekarz,wizyta jest przyjemnością,dobry specjalista,fachowość i wiedza i wysoka kultura osobista

Super. Trafiłam przez przypadek,ale to był pozytywny traf. Leczę zęby juz rok i nadal jestem zadowolona. Polecam.

Jestem pacjentką Doktora od ponad roku. To lekarz z powołania! Dzięki niemu przestałam bać się fotela dentystycznego. To profesjonalny i godny polecenia stomatolog. Potrafi wypracować bardzo dobry kontakt z pacjentem. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i bardzo się cieszę, że do niego trafiłam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Pobiedziska"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6