lekarz Andrzej Chojnicki

ja dopiero wybieram sie do dr.Chojnickiego.mam zamiar zaplanowac moja 2 ciaze:)po opiniach ktoe przeczytalam to uwazam ze warto pana dr odwiedzic:)jedyny minus to taki ze na nfz na wizyte czeka sie 2 miesiace:(

Polecam tego lekarza każdej kobiecie.Pełny profesjonalizm.Traktuje pacjentkę indywidualnie, a nie jako "medyczny przypadek".Tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i uprzedza pytania, które chce się zadać.Do tego życzliwy i zawsze uśmiechnięty.Lekarz z powołania.Polecam zdecydowanie.

Gorąco polecam tego lekarza. Leczę się u niego prywatnie, jak również miałam robiony przez niego zabieg w Szpitalu Wojewódzkim, gdzie pracuje. Zawsze sympatyczny, miły, kompetentny, rzeczowy. Miał dla mnie czas, a to uważam za najważniejsze!

Super lekarz naprawdę polecam zawsze przyjazny dla pacjentki, wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie, i pomoże w każdej sytuacji

Dzieki niemu donosiłam zagrożoną ciąże i moje Maleństwo urodziło się zdrowe :) Bardzo polecam!!!!!!

goraco polecam. bardzo kompetentny lekarz..

goraco polecam. bardzo kompetentny lekarz..

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Chojnickiego. Bardzo profesjonalny, uprzejmy lekarz.