lek. stom. Andrzej Chramiec

Znajomość języków obcych:
- angielski

Znajomość języków obcych:
- angielski

To najlepszy stomatolog na świecie . Nigdy się nie poddaje i zawsze wygrywa 🤗👏🏻 A tak serio to pełen profesjonalizm, doświadczenie, zdolności i wiedza.

Najlepszy lekarz, jakiego poznałem. Nie tylko profesjonalizm, wiedza i pasja, ale także ogromne serce i gotowość niesienia pomocy. Szczególnie tam, gdzie inni dawno się poddali, albo wyszli już z pracy, lub mają ważniejsze sprawy na głowie. Innymi słowy, lekarz z powołania i z powołaniem.

Polecam z pełnym przekonaniem. Uzyskałam szybką i skuteczną pomoc w trudnym przypadku. Specjalista kompetentny, konkretny, z poczuciem humoru i pasją.

Byłam przerażona przed wizytą u doktora. Teraz żałuje ze zwlekałam tak długo. Dr Chramiec to na prawde dobry specjalista. polecam wszystkim !!!

Polecam wszystkim! Świetny lekarz, prawdziwy specjalista. Byłam już u kilku stomatologów i całe szczęście trafiłam wkońcu do pana Doktora. 100% profesjonalnie

Polecam pana doktora. To lekarz do tzw. 'trudnych przypadków'. Moje leczenie było na prawdę skomplikowane, byłam przygotowana już na to, że ząb stracę ale całe szczęście trafiłam do pana doktora. Wizytę polecił mi mój stomatolog i nie żałuję. Mam na pana doktora pełne zaufanie

Bardzo dokładny stomatolog. Wzbudza zaufanie przez swoje profesjonalne podejście i techniki pracy. Wizyta nie jest tania, ale warto! Bardzo polecam.