dr n. med. Andrzej Cichocki

Chirurg onkolog

Lepiej nie mogłem trafić!!! Profesjonalizm, empatia... Doktor Cichocki to doskonały onkolog-chirurg i po prostu bardzo dobry lekarz.

Pan Andrzej zbagatelizował mój przypadek i polecił, żebym poszła do innego lekarza. Nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie fakt, że za tę wizytę zapłaciłem 250 zł.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Pomógł naszej koleżance dojść do zdrowia. Wiemy, że zawsze mogła zwrócić się do niego z prośbą. Dobrze, że tacy lekarze są na świecie. Dziękujemy

Wspaniały lekarz .nie mam słów uznania.Dziękuję za uratowanie syna.

Wspaniały lekarz .nie mam słów uznania.Dziękuję za uratowanie syna.

Mam ten zaszczyt pracować z P.Doktorem w Instytucie Onkologii przy ul.Wawelskiej 15. Na tle innych lekarzy wybija się: ogromną wiedzą,kompetencja, zaangażowaniem, cudownym podejściem i zrozumieniem do pacjenta. Uważam i nie tylko ja, ze dr.A.Cichocki ma złote ręce,które podejmują się operacji na których niektórzy lekarze położyli przysłowiową lachę, a On podejmuje się i wygrywa. Jest to straszna choroba. Ale jeżeli jest jakakolwiek szansa na operację, to proszę mi wierzyć,że tę szansę na pewno wykorzysta P.dr.A.Cichocki. Jest dla mnie ogromny zaszczytem ( nie jestem lekarzem, ani pielęgniarką)pracować pod Jego kierunkiem.

Na tle innych lekarzy wybija się:
ogromną wiedzą,kompetencja, zaangażowaniem, cudownym podejściem
i zrozumieniem do pacjenta.
Jest to straszna choroba.

jesli komus zalerzy na zdrowiu to nie polecam tego lekarza

jesli komus zalerzy na zdrowiu to nie polecam tego lekarza

Polecam Pana Doktora, co prawda maloczasu poswieca dla pacjenta, ale jest konkretny i rzeczowy. Chirurg znakomity.

dziękujemy z całego serca. obecnie mama jest już po operacji trzustki. całość operacji trwała 1,5 h, baliśmy się, że coś za krótko, że się nie udało wyciąć zmian, a Pan doktor z uśmiechem powiedział, że wszystko poszło zgodnie z planem.żadnych komplikacji a on sam fachowiec w swoim zawodzie, jakich mało.

NIE ZNAM DRUGIEGO TAKIEGO LEKARZA. WZÓR DLA WSZYSTKICH. PROFESJONALISTA POD KAZDYM WZGLĘDEM. ODDANY DLA PACJENTA. DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA TO JAK POMÓGŁ NAM PAN W CHOROBIE MĘŻA.NIE ZNAM SŁÓW KTÓRE MOGŁYBY WŁAŚCIWIE OKREŚLIĆ NASZĄ WDZIĘCZNOŚĆ.

Bardzo życzliwy i kompetentny lekarz. Ma b.dobre podejście do pacjenta i rodziny.