lekarz Andrzej Cichosz

2,7
2,6
2,7
2,5

Jestem bardzo wdzięczna za opiekę i leczenie mojego taty przez dr Cichosza i zespół pracowników Neurologii w Szpitalu Eskulap w Osielsku. Ogromne zaangażowanie, empatia a także skuteczność uratowały życie i dały szansę na zminimalizowanie niepełnosprawności. Polecam Pana doktora jako lekarza, profesjonalistę oraz wspaniałego pełnego empatii człowieka.

Nie polecam lekarza nigdy nie bylam tak potraktowana jak ostatnio, nie zlecil zadnych badan leki wręcz wymusilam ale chyba ich i tak nie będę brać bo nic na temat swojego stanu się nie dowiedziałam chyba będę musiała szukać bardziej kompetentnego i wyrozumialego, ktory mnie wyslucha i pomoże

Nie polecam lekarza mało czasu poświęcony dla pacjenta mało informacji zwrotnej nt.choroby, leki przepisuje bez konsultacji z badaniami, zero informacji na temat objawów choroby pomimo że juz po raz trzeci bylam na wizycie prywatnie, stanowczo nie polecam nikomu

Sympatyczny lekarz.. , który ma czas , przywitać się , żeby porozmawiać ,i zapytać się ,o samopoczucie..

Beznadziejny lekarz, wystarczy pójść mu po ambicjach a wszystko zwala na nerw. Czy tak się lecz? Czy raczej się szuka przyczyny choroby?

Najlepszy inaczej nie mozna podsumowac! Usmiechniety, rzyczliwy, kompetentny, potrafiacy podniesc na duchu. To lekarz, ktory jest zawsze dla pacjenta. Znawca Sm rozumiejacy problemy pacjentow i pomocny w kazdej chwili.

Jak dla mnie - bardzo "w porządku", kompetentny lekarz. Zawsze mogłem i mogę na niego liczyć. Piotr - jeden z zadowolonych pacjentów

Jak dla mnie - bardzo "w porządku", kompetentny lekarz.
Zawsze mogłem i mogę na niego liczyć. Piotr - jeden z zadowolonych pacjentów

Byłam u niego jak mówię że mam szumy w głowie to powiedział mi żebym sobie włączyła radio głośniej.W gabinecie przychodni w Juraszu przyjmował w plażowych klapkach "motylkach"i bosych stopach.Jak zawiesił mu się komputer to przez ok 1/2 godz grzebał pod biurkiem ,patrzyłam na niego jak na chorego.

Dr Cichosz nie traktuje poważnie pacjenta.

Dr Cichosz nie traktuje poważnie pacjenta.

Nie rozumiem wcześniejszych opinii osobiście mogę polecić tego lekarza każdemu. Od momentu kiedy zachorowałem jestem cały czas pod jego opieka i zrobił wszystko aby postawić diagnozę i dobrać odpowiednie leczenie. Naprawdę z czystym sumieniem polecam.