lek. dent. Andrzej Ciesielski

anielska cierpliwość, stuprocentowa fachowość, znakomity lekarz. Ale się cieszę, że zmieniłem stomatologa.

Dentysta, do którego warto iść gdy oprócz porady stomatologicznej, potrzebuje się też sesji uspokajającej skołatane nerwy. Pan Andrzej powinien też prowadzić praktykę psychoterapii :)

SUPER STOMATOLOG. Polecam każdemu leczyć zęby u TAKIEGO DENTYSTY. Bardzo miły i kompetentny. Na każdym etapie tłumaczy co będzie robił, ale przede wszystkim doskonale znieczula.

SUPER STOMATOLOG.

polecam, lekarz dobry fachowiec, cierpliwy, sympatyczny, pierwszy raz mam okazje kontaktu z takim spokojnym lekarzem

Świetny materiał na stomatologa - człowiek o anielskiej cierpliwości i lekko "sennym" usposobieniu - nigdzie się nie spieszy, jak trzeba to przerwie zabieg i wszystko powolutku wyjaśni. Gdy ktoś nie lubi jak lekarz na niego krzyczy i pogania - polecam z czystym sumieniem

Wspaniały lekarz, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Pan Andrzej zawsze tłumaczy co w danej chwili robi, wykonuje, przez to nigdy nie jestem zaskoczona badz zdziwiona. Wszystkie zęby mam zdrowe. Lekarz bardzo miły. Polecam każdemu takiego dentystę. Pozdrawiam Aga

Pozdrawiam Aga