prof. dr hab. n. med. Andrzej Czernikiewicz

Psychiatra

Ludziska nie wypisujcie głupot.Nie oceniajcie człowieka na podstawie zasłyszanej opinii.A co gorsze nie wymyślajcie ich sami. Leczę się u P.Profesora kilka miesięcy.Powoli wracam do życia i jestem wdzięczna za to że mamy takiego SPECJALISTĘ. A do tego wspaniały i wyrozumiały człowiek. Dziękuję

A do tego wspaniały i wyrozumiały człowiek. Dziękuję

Zmienia mi leki już szósty raz,mam jeszcze nadzieję że trafi na ten właściwy.Prawdopodobnie jestem lekooporna. Wspaniały człowiek a jako lekarz wybitny specjalista.

Wspaniały człowiek a jako lekarz wybitny specjalista.

Bardzo uprzejmy, kompleksowo i ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta.

Bardzo uprzejmy, kompleksowo i ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta.

to pierwszy psychiatra i zdecydowanie rozpoznanie JEST TRAFNE

to pierwszy psychiatra i zdecydowanie rozpoznanie JEST TRAFNE

Polecam jako lekarza i jego stosunek do pacjenta

Polecam jako lekarza i jego stosunek do pacjenta

Z dr Czernikiewiczem zetknąłem się w jego poprzednim miejscu pracy i moje wrażenie było takie, że przesiąkł zasadami w tym mieście panującymi - z niejasnych przyczyn odsuwał w czasie obiecane przyjęcie na oddział. Być może zapomniał, co obiecal, a może próbował nakłonić do użycia argumentów pozamedycznych ... Z opowieści pacjentów wiem, że nawet prywatnych, płacących za wizytę w gotówce, przyjmował na kilka minut, aby tylko wypisać receptę. Być może nie było potrzeby głębokiego wywiadu u znanego mu pacjenta, a może przedkladał zarobek nad jego dobro ... Oczywiście, jak większość psychiatrów, nie zniża się do tłumaczenia czegokolwiek pacjentowi ... Generalnie - bardzo słaby, chociaż warto dodać, że w środowisku lekarskim cieszy się (podobno) uznaniem za wiedzę merytoryczną.