lekarz Andrzej Czop

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Kornelia

22.03.2017

Doskonały specjalista. Na spokojnie wszystko wytlumaczy. Ma podejscie do dzieci. Dzieki niemu syn uniknął szyny.

Jolanta

19.06.2015

Super lekarz. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta I do choroby. Nie owija w bawelne . Jest bardzo uprzejmy.

zosia

12.11.2014

Niepolecam, bylismy na konsultacji u pana doktora zalecona operacja z powodu pogorszenia stanu zdrowia nogi, przyszlismy na umówioną wizyte jednak na drugi dzien pan sie rozmyslił i wysłał nas dodomu, ewidentnie chciał od nas korzysc majątkową. Juz nigdy więcej neipojdziemy do pana doktora, niepolecam nikomu, córka była juz na bloku operacyjnym, ale stwierdził że chyba jednak jest zawczesnie na operacje.

Waldek

02.09.2014

Prawdziwy lekarz z powołania! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, konkretny, zdecydowany, nie wróży z fusów, lecz zleca wszystkie niezbędne badania. Pamięta swoich pacjentów nawet po wielu latach. Po 3 operacjach stóp końsko-szpotawych jedynym śladem, który został są blizny; sama wada w trakcie normalnego funkcjonowania nierozpoznawana przez innych. Jeszcze pracując w szpitalu klinicznym w Otwocku potrafił przyjmować do samego zamknięcia przychodni mając na uwadze pacjentów zjeżdżających z całej Polski. Wybitny człowiek!

Tomasz

07.03.2014

Profesjonalista, przez duże "P", tak najkrócej mogę opisać moją opinię na temat Pana Andrzeja Czopa. Całe szczęście, że trafiliśmy do jego gabinetu, gdzie natychmiastowo zalecił zdjęcie rozwórki Koszli u naszej córeczki, którą zaleciła 3 dni wcześniej ortopeda z przychodni na Dąbrowszczaków 5(twardo odradzam korzystania z usług Pani ortopedy która tam przyjmuje). Dalsze używanie tej rozwórki mogło się skończyć okaleczeniem naszej córeczki.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
JOLLY MED - SZPITAL LELECHOWSKA
Lelechowska 5

28 Czerwca 1956 r. 115

LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
IRMED
ul. Tyszkiewicza 13