lekarz Andrzej Czop

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Polecam, byłam w szpitalu przez długi okres czasu z córką (zwichnięcie stawów biodrowych) miałam okazje obserwować prace tego lekarza. Dr Czop jest bardzo dobrym lekarzem, do Warszawy przyjeżdżają matki z całej Polski, wiem, że jego konikiem są stopy końsko-szpotawe ale tez specjalizuje się w zwichnięciach stawów biodrowych, dysplazji. Byłam u niego prywatnie był oburzony, że przychodzę prywatnie nie namawia na leczenie prywatnie wręcz zachęca do konsultacji u siebie na oddziale. Jest tez bardzo dobrym człowiekiem, jest bardzo bezpośredni:) polecam szczerze. Przez ponad 30 lat był z-ca ordynatora w Otwocku. Jest jednym z najlepszych ortopedów w Polsce http://ptoitr.pl/almanach-ortopedow-polskich/o/czop-andrzej.

Doskonały specjalista. Na spokojnie wszystko wytlumaczy. Ma podejscie do dzieci. Dzieki niemu syn uniknął szyny.

Super lekarz. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta I do choroby. Nie owija w bawelne . Jest bardzo uprzejmy.

Wspaniały specjalista i człowiek! Operował mojego syna z powodu stóp płasko koślawych statycznych. Obecnie syn jako siedemnastolatek funkcjonuje bez ograniczeń, jeśli chodzi o stopy. Doktor uprzedzał, że może mieć trudności z jazdą na rowerze i grą w piłkę, bo nie będzie miał możliwości ruchu stopami na boki. Syn jednak gra w piłkę bez problemu i uwielbia jeździć na rowerze. Doktor pamięta syna, choć obecnie tylko raz do roku zjawiamy się na wizytach kontrolnych. Zawsze jest życzliwy, nigdy nie namawiał na wizyty prywatne. Zoperował dziecko 2 tygodnie po pierwszej wizycie, bo jak stwierdził: "Jeśli dziecko boli, to po co ma długo cierpieć". Uwielbiamy doktora i jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

Niepolecam, bylismy na konsultacji u pana doktora zalecona operacja z powodu pogorszenia stanu zdrowia nogi, przyszlismy na umówioną wizyte jednak na drugi dzien pan sie rozmyslił i wysłał nas dodomu, ewidentnie chciał od nas korzysc majątkową. Juz nigdy więcej neipojdziemy do pana doktora, niepolecam nikomu, córka była juz na bloku operacyjnym, ale stwierdził że chyba jednak jest zawczesnie na operacje.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)