dr n. med. Andrzej Dmitruk

Chirurg onkolog, Onkolog

Świetny człowiek, śmieszny po wejściu nie stresujesz się. Wytłumaczy, podpowie. Nie jest sztywnym człowiekiem, których można spotkać często w przychodniach, wychodzi naprzeciw pacjęta. POLECAM!

Wysokiej klasy specjalista. Wspaniały chirurg i onkolog. Przede wszystkim wspaniały człowiek. Tak miłego, kompetentnego i empatycznego specjalisty poza Nim nie ma na całym Podlasiu!

Wizyta była krótka, ale wszystkiego się dowiedziałam. Bardzo sympatyczny i rzetelny lekarz. Zabieg przebiegł prawidłowo, bez komplikacji i w świetnej atmosferze. Polecam

Znakomity lekarz, świetny fachowiec, miły człowiek. Konkretny ,o ujmującym sposobie bycia, wzbudzający zaufanie.Zabieg został wykonany w mistrzowski sposób.Gorąco polecam Pana Doktora!

Super lekarz, kompetentny , miły i w moim przypadku szczęśliwy, ponieważ problem okazał się niegroźny.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Onkolog Białystok"?

Noniewicza 48
Suwałki