dr n. med. Andrzej Domanik

Neurolog

Po wejściu do gabinetu lekarz może nie sprawia najlepszego wrażenia, ale jest naprawdę świetny! Przy moich uporczywych bólach głowy kompleksowo mnie zbadał, wprowadził lek oraz wysyłał na tyle różnych badań aż w końcu doszedł do tego co mi jest. Świetny specjalista. Oby więcej takich lekarzy!

Pan Domanik jest bardzo dobrym lekarzem. Byłam w szpitalu to tam mi nic nie pomogli przeciwnie pogorszyli. Od razu sie zgłosiłam do Domanika to od razu się zaangażował w moją chorobę (badania, wprowadzenie nowego leku) bardzo mi to pomogło. dzięki niemu mam teraz chorobe w bardzo dobrym stanie, bardzo mi pomógł :)

Jaka szkoda, że tak mało mamy takich lekarzy jak Pan dr Andrzej Domanik. Bardzo polecam. Dobry kontakt z pacjentem, perfekcyjna diagnoza i zastosowane leczenie.

Bardzo dobry lekarz. Na tle innych neurologów (a byłem u dwóch innych z tym samym problemem) jest najlepszy. Najlepsze podejście do pacjenta, poświęcony czas i normalne ludzkie opisanie problemu oraz możliwych przyczyn powstałego problemu z jakim się borykam. Poszedłem do niego z polecenia znajomej... miała rację co do Pana Domanika... Świetny specjalista.

Po leczeniu się u dwóch innych neurologów oceniam pana doktora zdecydowanie pozytywnie.Zleca potrzebne badania bez ociagania się, wyjaśnia swoje podejrzenia co do dolegliwości oraz sposoby postępowania w celu ich zminimalizowania. Sumienny i zdecydowany.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Tychy"?

Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy
NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice
NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
CENTRUM DIAGNOSTYKI I TERAPII "In Corpore"
ulica Puchały 4
40-750 Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45

41-140 Lędziny
NZOZ Szpital w Pszczynie
ulica Antesa 11
43-200 Pszczyna
Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
Hutnicza 31 lok. 32