lekarz Andrzej Dopta

naprawdę świetny lekarz, pierwszy raz w życiu czułam że lekarz słucha co pacjent mówi. nie ocenia nie poucza jak inni tylko profesjonalnie pomaga!!!

doskonały fachowiec o profesjonalnym podejściu, zawsze uprzejmy i dokładnie objaśniający schorzenie, przyczyny i metody leczenia. Polecam!

Po prostu DUSZA człowiek!!! Zawsze służy pomocą i radą. Nigdny nie odmówi pomocy, a przy tym chodzę do Pana Doktora już od przwie 20 lat i nigdy się nie pomylił, ani nie popełnił najmniejszego błędu. na każdą wizytę idę jak do dobrego znajomego a nie do lekarza. JAK DLA MNIE I MOJEJ RODZINY PO PROSTU NAJLEPSZY!!! TACY POWINNI BYĆ LEKARZE!!!!!!

doskonały fachowiec ,bardzo kompetentny lekarz -polecam

doskonały fachowiec ,bardzo kompetentny lekarz -polecam

Super lekarz rodzinny. Leczy mnie i moją całą rodzinę już w drugim pokoleniu. Zawsze jest gotowy na wysłuchanie człowieka i pomoc, a to jest u lekarza pierwszego kontaktu najważniejsze.

Lekarz z powołania, zawsze uprzejmy miły a co najważniejsze ZAWSZE pomoże

Lekarz z powołania, zawsze uprzejmy miły a co najważniejsze ZAWSZE pomoże

Gorąco polecam!!! Doktor jest uczciwy i kompetentny.

Gorąco polecam!!! Doktor jest uczciwy i kompetentny.

To lekarz naszej rodziny już od dwóch pokoleń. To powinno wystarczyć za rekomendację, ale dodać chcę, że takiego lekarza rodzinnego wszystkie inne przychodnie powinny nam zazdrościć. To współczesna Siłaczka po prostu.

To wspaniały człowiek i kompetentny lekarz.

To wspaniały człowiek i kompetentny lekarz.

Świetny lekarz pierwszego kontaktu. Zna się na rzeczy, uprzejmy, w razie potrzeby można zamówić wizytę domową. Skierowanie na dodatkowe badania, o ile są potrzebne, jest normą, a nie wyjątkiem jak to czasami bywa u innych lekarzy. Gorąco polecam.