lekarz Andrzej Dopta

Internista

naprawdę świetny lekarz, pierwszy raz w życiu czułam że lekarz słucha co pacjent mówi. nie ocenia nie poucza jak inni tylko profesjonalnie pomaga!!!

doskonały fachowiec o profesjonalnym podejściu, zawsze uprzejmy i dokładnie objaśniający schorzenie, przyczyny i metody leczenia. Polecam!

Po prostu DUSZA człowiek!!! Zawsze służy pomocą i radą. Nigdny nie odmówi pomocy, a przy tym chodzę do Pana Doktora już od przwie 20 lat i nigdy się nie pomylił, ani nie popełnił najmniejszego błędu. na każdą wizytę idę jak do dobrego znajomego a nie do lekarza. JAK DLA MNIE I MOJEJ RODZINY PO PROSTU NAJLEPSZY!!! TACY POWINNI BYĆ LEKARZE!!!!!!

doskonały fachowiec ,bardzo kompetentny lekarz -polecam

doskonały fachowiec ,bardzo kompetentny lekarz -polecam

Super lekarz rodzinny. Leczy mnie i moją całą rodzinę już w drugim pokoleniu. Zawsze jest gotowy na wysłuchanie człowieka i pomoc, a to jest u lekarza pierwszego kontaktu najważniejsze.

Wciąż poszukujesz "Internista Gdańsk"?

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11