lekarz Andrzej Dubaniewicz

Gastroenterolog, Gastrolog

Godny polecenia specjalista. Dokładny, poświęcający pacjentowi sporo czasu, wyjaśniający wszelkie wątpliwości.

Lekarz z powołania, bardzo kompetentny, miły, uprzejmy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, poświęca dużo czasu na omówienie dolegliwości i to bez względu czy na NFZ, czy prywatnie. Polecam wszystkim, którzy boją się badań typu gastroskopia, kolonoskopia, zabiegi bez bólu. Polecam !!!

Jeśli masz problem ze zdrowiem i szukasz specjalisty w dziedzinie gastroentrologicznej. Nic innego Ci nie pozostaje jak umówić się na konsultacje do Doktora Andrzeja Dubaniewicza. POLECAM!

W poniedziałek Pan dr robił mi kolonoskopi, ostrzegano mnie, że to badanie nie należy do przyjemnych. I tu miłe rozczarowanie, delikatność, wyczerpująca informacja w trakcie badania, miła asysta żony Pana doktora, przyjazna atmosfera. Biorąc pod uwagę okoliczności-"pieszczoty" po prostu. Pełna zrozumiała, informacja po badaniu.

Doktor Dubaniewicz przeprowadzał kolonoskopię w sposób bardzo delikatny i wyjątkowo mało nieprzyjemny jak na takie badanie. Atmosfera w gabinecie (asystująca żona również lekarz) wyjątkowo spokojna i serdeczna. Podczas badania byłam na bieżąco informowania o przebiegu badania i otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania. Gorąco polecam gabinet dr Dubaniewicza

Rewelacyjny lekarz genialnie wykonujący swoją pracę. Kolonoskopia zupełnie bezbolesna, bez pośpiechu w miłej atmosferze i przede wszystkim z pełną odpowiedzią na wszystkie pytania. Bardzo gorąco polecam tego lekarza.

Rewelacyjny specjalista! Lepiej trafić nie mogłam! Miałam wykonywaną gastroskopie, przed zabiegiem niesłusznie się bałam. Doktor bardzo miły, uprzejmy, przeprowadził zabieg fachowo, bezboleśnie i bez żadnych nieprzyjemności. Żona Pana Doktora, która sama jest lekarzem, również ma niemały wpływ na bezstresowy przebieg badania. Jest bardzo miła i życzliwa. Wszystko tłumaczy i bardzo wspiera podczas badania. Bez dwóch zdań są to godni polecenia, świetni specjaliści! Gorąco polecam wszystkim! Szczególnie tym, którzy mają jakiekolwiek obawy!

Bez dwóch zdań są to godni polecenia, świetni specjaliści!
Gorąco polecam wszystkim! Szczególnie tym, którzy mają jakiekolwiek obawy!

Długo dojrzewałam do gastroskopii. I dobrze, bo trafiłam do doktora Dubaniewicza. Jestem zachwycona! Przyznam, że bardzo obawiałam się tego badania, bo dookoła słyszałam, że jest bardzo nieprzyjemne. Może, ale na pewno nie jest takim, w gabinecie doktora Dubaniewicza. A jak wygląda ? Leżę. Przede mną lekarz, z pewną i jednocześnie delikatną ręką, a za moimi plecami... ANIOŁ STÓŻ - wspaniała osoba- żona ( i również lekarz) pana doktora, która przeprowadza przez badanie rewelacyjnie. Wystarczy słuchać, co mówi i nie ma żadnych (!!!) negatywnych wrażeń. Przez cały czas słucham informacji i wyjaśnień - na jakim etapie jest badanie i co widać. Dużo wyjaśnień przed badaniem i po badaniu. Przy tym wszystkim - uroczy ludzie. Państwo Dubaniewiczowie, tworzą w gabinecie wspaniały tandem.
Jeżeli jesteś osobą, która szuka lekarza do wykonania gastroskopii, to... biegusiem (!!) do pana doktora Dubaniewicza.
Szanowni Państwo. Jeszcze raz bardzo dziękuję za badanie, za wyjaśnienia i empatię. Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę dużo satysfakcji z wykonywanego ( wspaniale!!!) zawodu.

Lekarz , bardzo kompetentny, na bieżąco tłumaczy przebieg badania. KOLONOSKOPIA u Pana Doktora nie boli. Miałam robione badanie i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję Panu Doktorowi i jego żonie za emaptię i wsparcie.

Lekarz , bardzo kompetentny, na bieżąco tłumaczy przebieg badania.

Naprawdę godny polecenia fachowiec. Gastroskopia szybka, bez stresowa i w miłej atmosferze :) nie mam żadnych zastrzeżeń.