lekarz Andrzej Dubaniewicz

Gastroenterolog, Gastrolog

Anonimek

20.02.2017

Jeśli masz problem ze zdrowiem i szukasz specjalisty w dziedzinie gastroentrologicznej. Nic innego Ci nie pozostaje jak umówić się na konsultacje do Doktora Andrzeja Dubaniewicza. POLECAM!

Grzegorz

09.08.2015

W poniedziałek Pan dr robił mi kolonoskopi, ostrzegano mnie, że to badanie nie należy do przyjemnych. I tu miłe rozczarowanie, delikatność, wyczerpująca informacja w trakcie badania, miła asysta żony Pana doktora, przyjazna atmosfera. Biorąc pod uwagę okoliczności-"pieszczoty" po prostu. Pełna zrozumiała, informacja po badaniu.

Elżbieta

07.08.2015

Doktor Dubaniewicz przeprowadzał kolonoskopię w sposób bardzo delikatny i wyjątkowo mało nieprzyjemny jak na takie badanie. Atmosfera w gabinecie (asystująca żona również lekarz) wyjątkowo spokojna i serdeczna. Podczas badania byłam na bieżąco informowania o przebiegu badania i otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania. Gorąco polecam gabinet dr Dubaniewicza

Anonim

10.06.2015

Rewelacyjny lekarz genialnie wykonujący swoją pracę. Kolonoskopia zupełnie bezbolesna, bez pośpiechu w miłej atmosferze i przede wszystkim z pełną odpowiedzią na wszystkie pytania. Bardzo gorąco polecam tego lekarza.

Katarzyna

01.06.2015

Rewelacyjny specjalista! Lepiej trafić nie mogłam! Miałam wykonywaną gastroskopie, przed zabiegiem niesłusznie się bałam. Doktor bardzo miły, uprzejmy, przeprowadził zabieg fachowo, bezboleśnie i bez żadnych nieprzyjemności. Żona Pana Doktora, która sama jest lekarzem, również ma niemały wpływ na bezstresowy przebieg badania. Jest bardzo miła i życzliwa. Wszystko tłumaczy i bardzo wspiera podczas badania.
Bez dwóch zdań są to godni polecenia, świetni specjaliści!
Gorąco polecam wszystkim! Szczególnie tym, którzy mają jakiekolwiek obawy!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii