dr n. med. Andrzej Dudziński

Okulista

Chciałabym z Całego Serca Serdecznie Podziękować Zacnemu Panu Doktorowi za Opiekę i Wsparcie oraz za Przyjęcie do Kliniki Okulistycznej ,mimo tego iż jestem pacjentką z innego województwa.Zacny Pan Doktor To Wybitny Fachowiec w swojej dziedzinie ,Kulturalny,Rzetelny,Kompetentny w swoich działaniach.Miły i Oddany Ludziom.Pragnę nadmienić,iż Groziła mi całkowita utrata wzroku a dzięki Fachowej Szybkiej Pomocy Pana Doktora siatkówka w jedynym widzącym oku się nie odkleiła do końca.Pan Doktor Przyjął mnie do Kliniki w Katowicach za słowo Dziękuje Zlecił Lekarzom Wykonanie niezbędnych badań Sam Również Postawił Szybką Diagnozę .Jestem Pod Wielkim Pozytywnym Wrażeniem Postawy ,Kultury oraz Empatii Zacnego Pana Doktora.Pan Doktor To Naprawdę Wybitny Specjalista i Dobry Człowiek.Dziękuje.Za Wszystko. Dorota Żaczek pacjentka ze Zgierza

Nie polecam, Pan doktor skierował moją żonę na poród siłami naturalnymi, nie biorąc pod uwagę faktu, że żona ma 70% utratę pola widzenia w prawym oku z powodu uszkodzonej siatkówki. Inni lekarze nie mieli przeciwwskazań do cesarskiego cięcia. Nie polecam.

jestem bardzo zaskoczona podejściem do pacjenta pan doktor nas przyjął niesamowicie uprzejmie jestem bardzo wdzięczna mama już po zabiegu zaćmy gdyby każdy lekarz był taki skromny i uprzejmy jeszcze raz dziękuję córka Rozpara Jadwiga

wspaniały Człowiek i wspaniały lekarz! Polecam Wszystkim!. Wielka kultura osobista wyjątkowo serdeczne podejście do pacjentów. Kompetencja z najwyższej półki!

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Wielkie uznanie dla Pana Adiunkta. Życzę wszystkim,którzy mają problemy okulistyczne, aby mieli możliwośc leczyć się pod okiem tak znakomitego fachowca!Ogromne kompetencje i doświadczenie. A poza tym bardzo przystojny!Zawsze elegancki, zawsze czysty, ogolony, w czystym fartuchu. Na to też pacjenci zwracają uwagę. Pan Adiunkt moze być przykładem dla swoich kolegów po fachu

Wciąż poszukujesz "Okulista Gliwice"?

SWISSMED
Opolska 48
47-300 Krapkowice
inter optyk
Andrychów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Sikornik" Sp. z o.o.
ulica Rybitwy 2
ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz